Leden 2010

Text - Alice

27. ledna 2010 v 17:45 | Unwanted
Tripping out, spinning around
I'm underground, I fell down, I fell down
I'm freaking out to where I am now
upside down and I can't stop it now
it can't stop me now

I, I'll get by
I, I'll survive
while the world's crashing down,
while I fall and hit the ground,
I will turn myself around,
don't you try to stop me
I, I walk around

I found myself in Wonderland
get back on my feet again
is this real, is it pretend
I'll take a stand until the end

[Chorus]
[Chorus]
I, won't cry

Novinky o čtvrtém albu!

15. ledna 2010 v 15:07 | Unwanted |  Novinky
O novém albumu se začíná hromadit spoustu informací, drbů. Předpokládaný termín pro Avrilinu řadově čtvrtou desku je plánovaný na JARO 2010. Máme pro vás exkluzivní informace, Mark Liddell by měl v nejbližší době podle zdrojů nafotit s Avril pro nové CD photoshoot! Pracoval také na fotografiích pro desku TBDT. Takže můžeme očekávat krásný a kvalitní booklet. Další žhavou novinkou je, že vyjde nový singl v Březnu názvem ,,Alice Underground" pro film Alice in Wonderland (česky Alenka v říši divů). Tento rok bude velice pestrý a zajímavý, protože chystá spoustu celebrit nové albumy právě na JARO, osobně se už nemůžu dočkat CD - a co pak až turné při, kterém předpokládám, že Avril zavítá o5 i do naší metropole.

Alice Underground, nejnovější píseň Avril Lavigne za tři roky, bude podle MTV vydána na rozhlasových vlnách rádia počátkem února. Melodie, která byla napsána osobně Avril Lavigne a produkována Butch Walkerem, bude pilotní singl soundtracku "Almost Alice" a videoklip se předpokládá někdy v únoru. Není potvrzeno, že píseň bude první singl z nového alba!


Orlando Bloom o Avril

11. ledna 2010 v 16:54 | Unwanted |  Novinky
Orlando Bloom, který hrál v Pirátech z Karibiku a dalších filmových hitech, jako je například Troya poskytl rozhovor pro jedno vydání EK časopisu, kde mluvil o své práci, vztahu se svou přítelkyní Mirandou Kerr a svém novém baráčku, který je hned vedle Avril! "Nedávno jsem koupil dům v Los Angeles, nový dům, který je hned vedle baráku Avril Lavigne! Vždycky jsem si myslel, že je to velká hvězda a jsem rád, že sdílím stejnou ulici" směje se Orlando. "Někdy jsem si i povídali a vyměňovali názory, dokonce mi řekla, že má mou fotku na poličce. Cítil jsem se tak šťastný, můj bože cítím velkou potřebu, aby obraz Avril Lavigne byl vedle mé postele. Někdy se mluví o jejím osobním životě a já to nemám opravdu rád a respektuji soukromí, ale.. Mohu říci, že Avril je velmi šťastná po ukončení jejího manželství, dokončuje svoje album a dokonce mi i jednu píseň ukázala přes mobil, je to velmi pěkná písnička. Stali jsem se velmi dobrými přáteli. Jo a Miranda používá její parfém, zapomněl jsem jak se jmenuje, Avril promiň."
Copyright © 2008 - 2013 avrillavigne.blog.cz