Únor 2010

Závěrečný ceremoniál ZOH 2010!

28. února 2010 v 13:46 | Unwanted |  Ostatní videoklipy
Zítra ve 02:30 Avril zazpívá na závěrečném ceremoniálu ZOH 2010 vysílaném na ČT 2 a repríza bude ve 20:00 na ČT 4 SPORT. Avril to bohužel nepotvrdila.Deryck na premiéře Alice in Wonderland !

23. února 2010 v 9:46 | Unwanted |  Novinky
I Deryck Whibley, Avrilin bývalý manžel, se zúčastní světové premiéry 25/02/2010 v Londýně. "Back from Vancouver. London is next! Can't wait to see the new Alice in Wonderland. Burton is badass!" "Zpátky z Vancouveru. Na řadě je Londýn! Nemůžu se dočkat až uvidím Alenku v říši divů. Burton je pořádný!"

Source


Soutěž o setkání s Avril !

22. února 2010 v 10:04 | Unwanted |  Novinky
Disney a Sugarscape pro Vás mají speciální dárek - dají Vám příležitost setkat se s Avril Lavigne a udělat s ní rozhovor na tzv. červeném koberci na premiéře filmu Alice in Wonderland v Londýně! Získáte nové zkušenosti, podíváte se na světovou premiéru filmu a dokonce získáte přátelé! Tato akce se zúčastní 25. února.Více informací se dozvíte tady!

Source


'Alice' Music Video Premiere!

19. února 2010 v 16:24 | Unwanted |  Novinky
Hi everyone, I'm very excited to announce the premiere of my new music video "Alice", for the Tim Burton film, Alice in Wonderland, exclusively today on VEVO. I had so much fun doing this video. We shot it in the Los Angeles Arboretum.. it was beautiful. We wanted the visuals to capture the spirit of of the movie. Enjoy! Avril

Ahoj všichni, jsem velmi nadšená, že Vám můžu oznámit premiéru mého nového videokipu k songu Alice. Je to píseň k novému filmu Tima Burtona, Alenka v říši divů. Užila jsem si spoustu zábavy během natáčení tohoto videa. Natáčeli jsme v Los Angeleském Arboretum.. Bylo to krásné. Chtěli jsme opticky zachytit náladu filmu. A tady ten videokip. Užijte si ho!


Avril & Brody Jenner

19. února 2010 v 15:32 | Unwanted |  Novinky
Objevily se další zprávy o Aviiném románku s Broody Jenerem. Jsou údajně vídani po několik týdnu. Spatřeni byli poprvé v restauraci Koi a jak ve společném autě odjíždějí do klubu Voyeur. Naposledy byli viděni ve čtvrtek také v klubu Voyeur. "Můžeme říct, že jsou spolu a chtějí se mít dobře. Jsou spolu roztomilý" řekl zdroj. Prý také přiměl Avril aby požádala o rozvod s Deryckem !

Premiéra Alice in Wonderland

19. února 2010 v 15:29 | Unwanted |  Novinky
Světová premiéra filmu Alenka v říši divů se bude konat v Londýně 25.2.2010 ! Podle článku zveřejněného na webu Los Angeles Times se tam objeví i Avril! Na premiéře se jinak objeví i Tim Burton, Johnny Depp, Anne Hathaway, nebo Mia Wasikowska. Tuto informaci potvrdila sama Avril během svého rozhlasového rozhovoru s Ryan Seacrest v lednu. U nás bude premiéra 4.3.2010!

Avril & Tyson Ritter

9. února 2010 v 15:20 | Unwanted |  Novinky
Avril Lavigne má po rozvodu s Deryckem Whibleym a pořádně si užívá single života! Nedávno si dokonce vyrazila do Las Vegas, města vyhlášeného hazardními hrami a bujarým nočním životem. Jela tam za svým novým kamarádem Tysonem Ritterem, který zrovna ve Vegas koncertoval se svou kapelou The All-American Rejects. Původně mělo tohle setkání jediný důvod - Avril zazpívala s Tysonem jeho hit Gives You Hell, nakonec se ale všechno zvrtlo... Společným vystoupením, které bylo pořádně žhavé, celý večer totiž teprve začal... Avril s Tysonem pak vyrazili na tah po nočním Vegas, prošli nespočet barů a nakonec byli rozjetí natolik, že zašli do striptýzového klubu! Jestli pak strávili i společnou noc, v hotelu jsme se nedozvěděli, jisté ale je, že Avril vypadala opravdu šťastně a Tyson z ní nemohl spusti oči! Že by mezi nimi bylo něco víc než jen obyčejné přátelství...

Video here
Source


101.3 KDWB & Germany's Eins

9. února 2010 v 15:12 | Unwanted |  Rozhovory
Ve čtvrtek ráno Avril poskytla skoro devítiminutový rozhovor stanici '101.3 KDWB'. Mluví zde o jejích aktuálních projektech a dokonce vzpomíná na starší doby. Vysvětluje, jak se stala součástí projektu a mluví horlivě o filmu Alenka v říši divů. Také trochu mluví o Black Star a vypráví historku o její přezdívce Abbey Dawn. Dokonce říká, že má nové Abbey Dawn tetování, protože to pro ní hodně znamená! Dále Avril řekla, že je na svůj první parfém Black Star velmi hrdá a že byl pro ní obrovský zážitek a zkušenost pracovat na něm. A pozor - momentálně prý pracuje na své druhé vůni! Další zajímavostí je, že Avril prozradila, že si schovává různé věci z klipů (např. oblečení) a má doma většinu časopisů, kde je s ní rozhovor či fotky. Poslední 'perličkou', kterou prozradila je to, že až bude starší, měla by ráda v Kanadě své vlastní muzeum nebo něco takového, prý už několik věcí do muzea dala - podepsané kytary, oblečení z několika klipů atd.

101.3 KDWB
Germany's Eins


ALICE ALBUM VERSION !!

9. února 2010 v 15:05 | Unwanted |  Novinky
Song "Alice" z nového filmu "Alice in Wonderland" si teď můžeme poslechnout v nové delší verzi, která je vážně skvělá :)

LISTEN TO THE SONG
DOWNLOAD THE SONG
(Source)

SOURCEJohnny a Evan o "Alice Underground"

1. února 2010 v 15:05 | Unwanted |  Novinky
Evan Taubenfeld: "Líbil se mi hned od začátku, co jsem ho začal poslouchat. Myslí, že Avril by pro ten film udělala cokoliv. Nikdo nezpívá jako ona." Lidi zdá se mi to nebo od tý doby co se Avril rozešla s Deryckem ji Evan pořád strašně moc chválí jak je úžasná atd .. Myslíte si, že by ji třeba chtěl ? Ona s ním přece dřív "chodila" i když někde jsem četla, že byli jen "hodně dobří" kamarádi, ale Evan o ní prohlásil, že je jeho "nejdražší přítelkyně" ..
Johnny Depp: "Avrilin song bude hrát ve chvíli, kdy Alenka vejde do říše divů. Je to velmi dobrý song. Tim Burton nápady této zpěvačky uvítal."

Source

A jak vidí "Alice Underground" kritici ?: Kritici o nové písni Avril (Alice Underground) řekli, že si písni oblíbili z celého srdce ! Podle kritiků je tato píseň úzkostlivá balada, která se velmi hodí k filmu "Alenka v říši divů". Zatím nemůžeme říci jestli se píseň stane hitem, ale rozhodně je dobrou reklamou pro film !

Source


Copyright © 2008 - 2013 avrillavigne.blog.cz