Designy

Nový design

4. června 2013 v 20:11 | Michelle
Jak už jste si všimli, mám tady nový design. Daysy si mě z neznámého důvodu smazala z přátel a nereagovala na dotaz proč tomu tak bylo, takže design od ní už nejspíš nebude (zrovna od ní bych tohle nečekala). Mrzí mě to, dělala ty nejhezčí designy, ale co nadělám. Tenhleten mi udělal můj nejhodnější Jaroušek a je pěknej, co myslíte? :) Nejdřív jsme zjistili, že pro můj notebook je to moc široký, tak jsme to ještě zmenšovali a pořád tam nemám vidět celý ty noty, ale nevadí :)

Nový design od Daysy

28. února 2013 v 14:31 | Unwanted
Konečně jsem se dočkala nového designu :-) Ale je jasný, že když maturujete, nevíte kam dřív skočit a ještě k tomu poslouchat moje kecy, že už chci novej design asi taky není úplně fájn :-D Počkat si se ale rozhodně vyplatilo :-) Vybrala jsem nejnovější fotky (sice ze starýho shootu, ale s neznámýma fotkama) :-) Bohužel byly celkem nekvalitní a taky potagovaný, takže to nešlo jinak než je tam dát takhle malý, ale já jsem prostě nadšená (ostatně jako z každého designu, grafiky, apod. od Daysy :-D) Co na něj říkáte vy? :-)

P.S. Daysy odešla od blogu.cz, tak zcheckujte její nové stránky na blogspot.cz ;-)

Design Avril and glasses podruhé

23. prosince 2012 v 23:02 | Unwanted
Chtěla jsem na Vánoce nějaký nový vánoční design, ale nejsou žádné nové fotky, které by se na design hodily (ty z The Voice se mi na design nějak nehodí). A ten co jsem měla byl naprosto úžasnej, tak jsem poprosila Daysy, jestli by mi jenom upravila barvy a přidala nějaké vánoční prvky :-) No a to co vidíte teď je výsledek a já jsem moc spokojená :-) Doufám, že se po Novém roce začnou objevovat nějaké photoshooty k novému albu a budu mít úplně zbrusu nový ;-) Zatím si užívejte tenhle ;-) Jo a Daysy moc děkuju :-)

Design Avril and glasses

28. září 2012 v 22:28 | Unwanted
Konečně mám nový design od nejúžasnější Daysy :-) Mám ráda jednoduchost a tenhle design je přesně podle mého vkusu, takže jsem nejvíc spokojená :-) Myslím, že ho tu uvidíte ještě dlouho než se třeba objeví nějaké jiné dokonalé fotky Avril, takže si ho užijte :-) Zatím moc děkuju Daysy :-)

 
 

Reklama
Copyright © 2008 - 2013 avrillavigne.blog.cz