Novinky

Avril se porvala a Brody dostal flaškou do hlavy

8. listopadu 2011 v 10:27 | Unwanted
Upozorňuji, že je to bulvár!

Brody Jenner dostal flaškou do hlavy, když se snažil zasáhnout do bitky mezi neznámou dívkou a Avril.

Podle našich zdrojů se Avril dostala do potyčky krátce po jedné hodině ranní před Hollywood Roosevelt hotelem. Brody se snažil zasáhnout a kvůli tomu to schytal flaškou do hlavy. Sekurity služba bitku uklidnila a Brodyho a ostatní zadržela. Poté přivolali policii a Brody byl označen jako oběť útoku se smrtící zbraní. Brody jako jediný mluvil s policií, ostatní (včetně Avril) odešli než policie přijela. Odmítl lékařskou péči a jel do nemocnice sám. Nikdo nebyl zatčen.

Je to hrozný. Nevěřím tomu, že se Avril porvala. Na svůj Twitter ohledně téhle události napsala:

"Nebiji se. Nevěřím v to. Abych to objasnila, byla jsem minulou noc zničehonic napadena 5 lidmi. Není to cool. Mám obličej v prdeli."
"Monokly pod očima, krvavý nos, vytrhané vlasy, škrábance, modřiny a řezné rány. Není ok být k ostatním násilnický. Násilí není NIKDY řešení."

Brody je naprosto úžasnej. I přestože byl zraněnej, ochraňoval svou Avril a na Twitter napsal:

"Zajímavá sobotní noc.. Právě jsem přijel z nemocnice s novou jizvou na tváři. Podám trestní oznámení."

Krátce před celým incidentem poslal svojí fotku s Avril s popisem: "Nejlepší noc s láskou mého života Avril Lavigne. Jsem tak šťastný!" :´-)

Avril v Malaysii v únoru 2012!

4. listopadu 2011 v 14:49 | Unwanted
Jason Jonathan Lo napsal na Twitter:
"V únoru představí @TuneTalk AVRIL LAVIGNE v Kuala Lumpur v Malaysii!"

Já jí chci v Český republice!!

Wish You Were Here (Limited Fan Edition CD)

3. listopadu 2011 v 11:18 | Unwanted
Avril Lavigne nabízí limitovanou fanouškovskou edici jejího posledního singlu Wish You Were Here. Tahle edice dá fanouškům možnost mít svoje jméno na obrovském plakátu Avril! Tuhle možnost bude mít pouze prvních 1000 objednávek! A pouze 100 fanoušků dostane podepsanou autogramkartu od Avril. Nabídka platí do 28. listopadu 2011.

Můžete si objednat buď CD, plakát a tričko Abbey Dawn nebo to samé, ale bez trička (co jsem ale naposled koukala, už je to bez toho trička vyprodané, ale třeba se to ještě objeví :-)) A co je úplně nejlepší, track list toho cédé obsahuje WYWH studiově a akusticky a NOVOU PÍSEŇ HELLO, která je tam také studiově a akusticky!! Nemůžu se dočkat až to uslyším!! :-)


Macy's Thanksgiving Day Parade 2011

3. listopadu 2011 v 10:49 | Unwanted
Ingrid Michaelson (zpěvačka a textařka) napsala na svůj Twitter:

"Co mám společného s Danielem Radcliffem, the Muppets of Sesame Street, Cee Lo Green, Neilem Diamondem, Mary J. Blige a Avril Lavigne? Všichni budeme vystupovat na 85. Macy's Thanksgiving Day Parade 2011! TO JE MŮJ DĚTSKÝ SEN!!!"

Na tento pořad se každoročně dívá přes 44 milionů diváků, takže je to pro Avril úžasná možnost dát o sobě ještě víc vědět :-)

Vyhraj výlet do Miami pro 2 a setkej se s Avril!

2. listopadu 2011 v 15:04 | Unwanted
Avril Lavigne oznámila úžasnou soutěž s úžasnou výhrou!! Ty a tvůj kamarád/kamarádka můžete vyhrát výlet snů do Miami a setkání s Avril na jejím koncertu!!

Abyste se mohli zúčastnit, nahrajte video jak zpíváte Wish You Were Here a nahrajte ho na Audish. Automaticky se to zmixuje s Avriliným videoklipem.

Fanoušci pak můžou hlasovat jaké video se jim nejvíc líbí a vítěz - kterého vybere samotná Avril - poletí do Miami a setká se s Avril na jejím koncertu!

Soutěž je pro VŠECHNY FANOUŠKY po celém světě nad 13 let! Jděte tedy na Audish a nahrajte svůj Wish You Were Here mix!!

Já bych se strašně ráda zúčastnila, ale nemám ani webkameru ani iPhone a co je nejdůležitější, neumí zpívat :D Tak hodně štěstí všem, kdo se zúčastní :-)

Japonská deluxe verze Goodbye Lullaby

1. listopadu 2011 v 16:55 | Unwanted
Tracklist je stejný jen s výjimkou, že přibyde bonus, který ještě není jistý (nejspíš Best Years of Our Lives, Knocking On Heaven´s Door, Bad Reputation nebo něco podobnýho :-)) Tato deluxe verze bude také obsahovat všechny videoklipy a jejich "Making of" a ještě jeden japonský bonus :-) Já to pořád říkám, že japonští fanoušci mají protekci ;-) :-D

Nemám čas na cvičení!

29. října 2011 v 11:12 | Unwanted
Avril Lavigne odhalila, že její nabitý program jí nenechává žádný čas na cvičení. Kanadská rockerka a módní návrhářka řekla, že by chodila do posilovny mnohem častěji, kdyby jenom měla čas.

"Kdybych nepracovala, byla bych doma a měla normální program, cvičila bych pořád, ale je opravdu těžké dělat to když cestujete, protože jste moc unavení," řekla Now magazínu. "Moje omluva je, že cvičím na pódiu, pobíhám tam celou noc."

Dokonce šetří čas i na tom, jak vypadat nejlépe. "Nehty jsem si udělala v letadle. Když jsem letěla do New Yorku na módní týden, řekla jsem si, "Sakra, já jsem si neudělala nehty." Takže jsem si nalepila nějaké nálepky Sally Hansen během letu. Jsou jako lak na nehty, ale vydrží až 10 dní aniž by se loupaly. Zachraňují mi život - především když jsem na cestách, protože nechci sedět v salónu."

People´s Choice Awards - Hlasujte!

24. října 2011 v 12:20 | Unwanted
Avril potřebuje naše hlasy, aby se dostala do anket People´s Choice Awards!!
Jděte na http://www.peopleschoice.com/pca/nominations/vote.jsp?pollId=110032 a hlasujte!!

Do kolonky OTHER napište Avril Lavigne v kategoriích:
-FAVORITE FEMALE ARTIST
-FAVORITE POP ARTIST
-FAVORITE TOUR HEADLINER

Do kolonky OTHER napište What the Hell v kategoriích:
-FAVORITE SONG OF THE YEAR
-FAVORITE MUSIC VIDEO

Do kolonky OTHER napište Goodbye Lullaby v kategorii ALBUM OF THE YEAR.

Best Years of Our Lives (studiová verze)

20. října 2011 v 9:42 | Unwanted
Ve Winnipegu zazpívala Avril společně s Evanem jeho písničku Best Years of Our Lives a bylo to fantastický. Dokonce se rozhodli, že to natočí studiově a udělají k tomu videoklip! Evan napsal na Twitter, že už brzy to bude k dostání na iTunes. Zatím se podívejte na obal, který se mně osobně moc nelíbí (asi to bude tím, že tam není Avril :D), ale už se moc těším :-)

Dvě novinky :-)

19. října 2011 v 15:27 | Unwanted
Evan potvrdil, že natočí s Avril studiovou verzi písničky Best Years of Our Lives a že to bude brzy :-) Super, ten duet se mi moc líbil :-) A ještě jedna novinka, Abbey Dawn se bude prodávat v Polsku :-)

Kalendář 2012

13. října 2011 v 16:50 | Unwanted
Tak jsem konečně vyfotila ten kalendář 2012, jak jsem říkala :-) Stojí tam 250, takže si ho plánuju koupit :-)

Problémy v Londýně

22. září 2011 v 16:06 | Unwanted
21.09.2011 se konal koncert v Londýně. Už na začátku se objevily první problémy. Nikdo přesně neví co se stalo, ale Avril napsala, že to byly nějaké problémy s bezpečností a řešila je policie. Ona se prý dokonce bála o svůj život (nebojte, už se prý cítí lépe :-)) A na samotném koncertě při písničce Complicated ztratila hlas a skoro celou jí za ní odzpívali fanoušci. Mám tu pro vás zprávy z Avrilina twitteru a video Complicated.

"Měla jsem nešťastný večer a omlouvám se, že jsem přišla o půl hodiny později na mou show v Londýně. Jsem na cestě."
"Musely se řešit bezpečnostní problémy. Jsem v pořádku, díky za pochopení."
"Děkuju vám všem, že AŤ JE TI LÍP AVRIL bylo číslo jedna na Twitteru. Cítím se dobře díky vaší podpoře :-)"
"Dnes byl jeden z těch dnů - měla jsem před show špatnou situaci při které jsem se bála o svůj život a večer jsem ztatila hlas."
"Cítím se opravdu smutná, ale chci poděkovat fanouškům za pochopení a že jsou tu vždy pro mě. Miluju vás víc, než si dokážete představit xoxoxo"

Avril má novou nahrávací společnost!

21. září 2011 v 17:39 | Unwanted
Wish You Were Here bude v Americe vydáno v listopadu. Také je potvrzeno rádiovou stanicí 93,3, že to bude vydáno přes společnost Epic Music Group, ke které se Avril přesouvá. Je to nová nahrávací společnost LA Reida! OMG YESSS! Fuck off RCA Records! :P

Zlato v Rusku

10. září 2011 v 11:41 | Unwanted
Goodbye Lullaby si vede celkem dobře, světově se ho prodalo přes 1,5 miliónů. V Rusku bylo dokonce oceněno jako Zlaté! To znamená, že se ho tam prodalo přes 25,000 kopií :-)

Vyhraj možnost rockovat s Avril!

3. září 2011 v 11:02 | Unwanted
Nadace Avril Lavigne se pořád snaží najít nový způsob jak vydělat peníze a nedávno oznámili, že nadace dává v aukci možnost rockovat s Avril! To je správné! Dva lístky, meet & greet, autogram a možnost zařádit si s Avril na pódiu. To všechno je v balíčku pro Londýnský a Pařížský koncert The Black Star Tour. Vítěz, který nabídne nejvíc získá tento balíček, ale celý výtěžek půjde Nadaci Avril Lavigne! Jaký kreativní nápad jak pomoci dobré věci!

Čtyři zakázané písničky

1. září 2011 v 13:45 | Unwanted
Je to oficiální. Podle různých zdrojů na internetu, byly v Číně zakázány některé písničky od Lady Gaga, Katy Perry, Backstreet Boys a dokonce i čtyři písně od Avril Lavigne. Jednou z nich je What the Hell, o dalších bohužel nic nevím. Chci říct jen velké WHAT THE HELL? Avril spolupracuje s mnoha čínskými organizacemi a má tam obrovskou základnu fanoušků, tak proč jí zakazujou? x//

Obal singlu "Wish You Were Here"

30. srpna 2011 v 13:48 | Unwanted
Taky už se nemůžete dočkat 9. září, až vyjde videoklip Wish You Were Here? Už jen 10 dní! ;-) Zatím se můžete pokochat obalem singlu, kterej je prostě AMAZEBALLS! :D

Fotka z Wild Rose shootu

8. srpna 2011 v 15:14 | Unwanted

Reality show "Majors and Minors"

2. srpna 2011 v 10:52 | Unwanted
Je to oficiální. Avril Lavigne se připojí k nadcházející reality show Majors and Minors (největěí a nejmenší) televize Hub. Podle různých zdrojů hledá show nejvíce slibné mladé talenty v Americe. Vítěz získá národní turné a smlouvu na desku! Společně s Avril, různí umělci jako Leona Lewis, Ryan Tedder, Jordin Sparks, Sean Kingston, Adam Lambert a Colbie Caillat se připojí jako porota! To zní skvěle!

Wild Rose v srpnu!

27. července 2011 v 11:12 | Unwanted
Wild Rose bude dostupné v Evropě od 15. srpna. Taky už se nemůžete dočkat až si přivoníte? :-) Zatím tady mám nějaké moc pěkné fotky :-)

Photoshoot
002.jpg01.jpg

Natáčení reklamy
001.jpg

Produkty

Instrumentály z pátého alba!!

13. července 2011 v 9:44 | Unwanted
Určitě jste slyšeli, že Avril se chystá co nejdřív vydat páté album!! To už samo o sobě je skvělá zpráva!! Může být něco lepšího? Jasně, že může ;-) Na internet unikly 3 instrumentální klipy písniček Gone, Candy a Complete Me!!! Bohužel už je z YouTubu stáhli, ale pořád si je můžete stáhnout tady. Příjemnou euforii :DD

London Edge fashion trade show (4.-6. září)

11. července 2011 v 9:26 | Unwanted
Abbey Dawn bude v září představeno pro kolekci Jaro 2012 na London Edge, módní show. Je úžasné, že Abbey Dawn bude známé po celé Evropě!

Třetí parfém: Wild Rose

7. července 2011 v 17:43 | Unwanted
Kanadská pop-rocková hvězda Avril Lavigne uvádí svůj nový parfém roku 2011, Wild Rose. První parfém, Black Star, byl vydán v roce 2009, následován Forbidden Rose, o rok později. Wild Rose drží krok s tématem jeho předchůdce a je to osvěžující, květinovo-ovocná vůně pro denní nošení.

Složení je popisováno jako ženská a vzrušující směs slunce - políbené ovoce a krásné květiny. Začíná s tóny mandarinky, růžového grepu a švestky. Srdce se skládá z pomerančových květů, keře a modré orchideje, zatímco základ je pižmo, santalové dřevo a krémové brulee. Avril Lavigne Wild Rose je k dispozici jako 15, 30 a 50 ml EDP, tělové mléko 150 ml a 150 ml deodorant. Poselství je Dare to Discover More (Odvaha objevit více)

Jako promiňte, ale mně to přijde dost neoriginální. Je to vlastně Forbidden Rose, akorát růžový, to jméno a poselství... Prostě, tímhle mě Avril trochu zklamala. Snad to bude aspoň pěkně vonět :-)

001~54.jpg001~55.jpg

Photoshoot
001~53.jpg

Avril miluje tetování svých fanoušků

6. července 2011 v 14:56 | Unwanted
Avril Lavigne si myslí, že fanoušci, co mají stejné tetování jako ona jsou "neuvěřitelní".

Zpěvačka hitu What the Hell - která má několik tetování - přiznává, že je to divné, jak až daleko můžou fanoušci zajít aby jí dokázali lásku, ale je velmi potěšena pozorností.

Řekla: "Spousta fanoušků má stejné tetování jako já, také jsem viděla svoje portréty. Vypadají jako já. To je ta nejdůležitější věc, ne? Jeden kluk měl černobílý portrét mého obličeje na rameni. Je to divné? Ano, ale také neuvěřitelné. Donutí vás to přemýšlet, "Wow moje hudba má vliv na jejich život - někdo je opravdu vděčný."

26-iletá hvězda také přiznává, že si užívá, když slyší svou hudbu v rádiu a je na to pyšná. Řekla Q magazínu: "Kdykoliv slyším v rádiu svou píseň, nevypnu to. Nikdy. Je to úžasné. Jsem na to hrdá. Vždycky když dokončím album, vezmu si domů kopii, dám ji poslechnout přátelům a zeptám se jich, co si myslí, Samozřejmě, vždycky se jim to líbí."

Alice je "Nejlepší video z filmu"

4. července 2011 v 17:14 | Unwanted
Dobrá práce! Avril vyhrála Nejlepší video z filmu s "Alice" v letošním MTV Video Music Aid Japan. Také byla nominována na Nejlepší karaoke píseň, to ale bohužel nevyhrála. MTV Video Music Aid Japan se konaly 25.06.2011 v Chibě a výherci byli vyhlášeni na speciálním japonském programu. Avril tuto akci nenavštívila.
 
 

Reklama

Copyright © 2008 - 2013 avrillavigne.blog.cz