Novinky

Top 50 písní roku 2011 (Z100)

4. července 2011 v 17:01 | Unwanted
1. Enrique Iglesias - Tonight
2. Bruno Mars - Grenade
3. Katy Perry - E.T. .... 24. Avril Lavigne - What the Hell

Další Brazilský herec!

9. června 2011 v 14:20 | Unwanted
Arthur Bedran hrál také v hudebním videu Smile a tady je s ním rozhovor.

Nejdřív bych ti chtěl poděkovat za pozornost a příležitost. AVRILMIDIA si toho opravdu váží! Řekněte nám něco o sobě a vaší kariéře.
Díky lidi! Přijel jsem z Belo Horizonte v Brazílii do Los Angeles abych studoval natáčení filmů. Vždycky jsem miloval režírování klipů a vždy jsem miloval hudbu. Hledal jsem tady práci, ale pak jsem si uvědomil, že bych mohl být na druhé straně kamery. Když jsem studoval, už jsem v Brazílii pracoval v nějakých projektech jako model. Šlo to dobře, takže v současné době už pracuji jen jako model a herec.

Brazilský herec ve videu Smile!

14. května 2011 v 11:50 | Unwanted
AVRILMIDIA.COM vyzpovídalo Gabea DeCastra, brazilského modela a herce, který hraje v Avriliném hudebním videu Smile. Gabe žije v Los Angeles od roku 2005 a je bubeník skupiny Lady Sinatra.

Odložení Japonských koncertů

2. května 2011 v 13:38 | Unwanted
Zpěvačka a textařka Avril Lavigne odložila její vyprodané japonské turné plánováno na květen 2011 z úcty pro mnoho rodin, které jsou stále ještě truchlící nebo hledající jejich blízké kvůli březnové přírodní katastrofě a pokračující nejistotě kolem Fukušimské jaderné elektrárny, dalšího zemětřesení a otřesů. Lavigne se plánuje s The Black Star Tour vrátit, termíny přeplánování budou oznámeny.

Avril nadále pracuje na projektech poskytujících podporu dětem a jejich rodinám v Japonsku a připojila se k pomoci tím, že udělala dostupným singl Keep Holding On na Amazon.com se 100procentním výtěžkem putujícím na Americký Červený Kříž Japonského Zemětřesení a Podpůrný Fonf Pacifického Tsunami.

Lavigne také pracuje na návrhu trička inspirovaným její láskou k Japonsku, se 100procentním výtěžkem putujícím na Nadaci Avril Lavigne na podporu programu Mercy Corps "Comfort for Kids" (Pohodlí pro děti) ve spolupráci s místním partnerem Peace Winds. Comfort for Kids učí pečovatele jak pomoci dětem s traumatem z katastrofy. Cílem programu je přinášet pomoc a naději pro děti a mládež z Japonska, kteří byli postiženi touto katastrofou. Trička budou dostupná na abbeydawn.com, odkaz na návrh a před-objednávky bude brzy k dispozici.

"Chci aby lidé z Japonska věděli, že je mám v mysli od té ničivé katastrofy. Japonsko a tamější fanoušci pro mě byli vždy důležití a moc mě v mojí kariéře podporovali. Moje srdce je se všemi rodinami, kteří tím prošli a stále jsou nezvěstní stejně jako s přeživšími, kteří stále žijí v azylových domech po celé zemi. Doufám, že se ke mně moji fanoušci po celém světě připojí a ukáží podporu našim přátelům z Japonska," uvedla Lavigne.

The Black Star Tour Setlist

2. května 2011 v 12:37 | Unwanted
Objevil se možný tracklist k The Black Star Tour, ale zřejmě není potvrzený. Pokud to takhle bude, jsem spokojená, potěšila mě cover verze Love Is A Battlefield, kterou zpívala s Pat Benatar :-) Setlist v celém článku ;-)

Herec si chce vzít Avril!

28. dubna 2011 v 15:10 | Unwanted
Málo známý herec spustil na internetu kampaň kde vybírá na cestu do Los Angeles aby mohl požádat o ruku hvězdu Avril Lavigne. Jason Selvig chce vybrat 5000 dolarů aby pokryl náklady na cestu a lidé ho v tom překvapivě podporují. Selvig říká, že je zamilovaný do hvězdy, která momentálně randí s Brody Jennerem, ale nikdy "neměl šanci být s ním v jednom pokoji".

"Aby si mohl vzít Avril, potřebuje se Jason dostat do Los Angeles, kde Avril žije. Spočítal si, že 5000 dolarů by stačilo na to aby doletěl do Los Angeles, dostal se do stejného pokoje jako ona a mohl ji vzít na pěkný večer po městě." Selvig také doufá, že natočí jeho zážitek a nazve ho "naprosto úžasný dokumentární spot". Zatím vybral 30 dolarů.

Ten člověk je naprostej blázen :-D Chtěla bych vidět Avrilin výraz kdyby si to přečetla :-D Navíc Avril teď stejně neni doma, tak jestli chce objíždět koncerty The Black Star Tour, bude potřebovat asi víc než 5000 dolarů :-D

Vydá Avril vlastní řadu mikrofonů?

28. dubna 2011 v 13:42 | Unwanted
Dani Vitale napsala na svůj Twitter: Podívejte se na jednu z fotek, kterou jsem udělala pro mikrofony Avril Lavigne! http://plixi.com/p/96259395

Před lety Avril udělala nějaké kytary, teď možná bude mít řadu mikrofonů :-D

Obal singlu Smile

27. dubna 2011 v 15:50 | Unwanted
Skvělý, nemůžu se dočkat videoklipu :-) Nejnovější zprávy říkají, že se natáčí v Los Angeles v Kalifornii, budou tam usměvaví lidé (překvapující) a vyjde 16.5.2011 ;-) Singl právě debutoval v Austrálii :)

Novinky!

9. dubna 2011 v 11:32 | Unwanted
  1. V Singapuru je druhým singlem Wish You Were Here. U nás to pravděpodobně bude normálně Smile.
  2. "V módě máte možnost vyjádřit sami sebe, jděte za hranice a bavte se tím. Nikdy se nebjte co si ostatní budou myslet o vašem outfitu. Jestli je to divné, ale vy se v tom cítíte dobře, jděte do toho." - Avril Lavigne
  3. V Oprah Winfrey Show bude Avril zpívat s Miley Cyrus, Sister Sledge, Steviem Nicksem, Sheryl Crow a ostatními písničku We Are Family. Tohle bude pravděpodobně to Avrilino "super překvapení" :))
  4. Avril vystoupí v Číně v Beijingu na China Music Valley International Music Festival (30.4.-1.5.2011) :)) www.cmvfestival.com

Avril se vrací do jejího strašidelného domu! :-D

9. dubna 2011 v 10:24 | Unwanted
Avril Lavigne je konečně zpátky doma. Poté co strávila několik týdnů v zámoří propagováním jejího nového alba, byla kanadská popová hvězda spatřena procházející kontrolou LAX letiště.
Avril říká, že se bojí jejího rozlehlého gotického sídla v Los Angeles, který je pro ni příliš velký - je totiž velmi děsivé chodit v noci z jednoho pokoje do druhého. Přiznává, že místo změnila v středověký gotický hrad Evropského stylu. Rolling Stone magazínu řekla, že tam má lustry a červené závěsy. Její ložnice je černo-růžová, koupelna je plná Hello Kitty, má obrovské růžové gauče a velký starožitný zlatý kříž. Ale když padne tma a ona je úplně sama, přiznává, že to je trochu děsivé. "Nebudu lhát, je to opravdu velké a velmi děsivé," dodává.
Nu, zajímavý článek :-) Takovej dům bych taky chtěla :-)

Oficiální oznámení druhého singlu

1. dubna 2011 v 17:06 | Unwanted
Konečně byla oznámena oficiální informace. Podle Sony Music Poland se druhý singl z alba Goodbye Lullaby jmenuje Smile. Singl bude hrán v rádiích v polovině dubna a videoklip můžeme čekat v polovině května. Jste spokojeni s výběrem druhého singlu? Já chtěla Push, Avril ho má nejradši a víc by reprezentoval Goodbye Lullaby ale co, Smile je taky skvělej :-)

UPDATE!

Sony Italy také potvrdilo Smile jako další singl. Řekli, že datum natáčení a datum vydání už jsou určeny a RCA vybrala Smile jako druhý singl, protože What the Hell si vede velmi dobře, zvláště v USA a Evropě (Francie a Německo). Jako první o Smile jako druhém singlu začala přemýšlet Avril a RCA souhlasilo s jejím rozhodnutím. Všichni víme, že RCA chtělo jako druhý singl Wish You Were Here. Hudební video Smile by se mělo objevit v následujících týdnech, někdy na konci dubna.

Avril spolupracuje s Gym Class Heroes!

1. dubna 2011 v 16:28 | Unwanted
V článku Mercury News Travie McCoy zmiňuje vývoj nadcházejícího alba Gym Class Heroes a říká, že nahráli píseň s Avril! Album bude dostupné později tento rok, pravděpodobně na konci léta. "Máme pár písní které tam na 90 procent budou. Jeden song, kterej jsme udělali s Avril Lavigne je úžasnej."

Avril mluví o Push!

28. března 2011 v 16:55 | Unwanted
"Jsou to emoce z frustrace," říká Avril Lavigne o sentimentu její písničky Push, což možná bude druhý singl z jejího alba Goodbye Lullaby. "Je ale také pozitivní, jako 'Hey, milujem se, tak se nezabývejme těmihle maličkostmi'."

Píseň, obsahuje neomalený text, jako Možná bys měl prostě držet hubu a Jestli to posereš, můžeš vypadnout. Avril řekla Beatweek, že muzikálně, mohl Push (ve kterém s Avril zpívá s Evanem Taubenfeldem) jít jinou cestou. "Když píšu písničku, většinou jí píšu s akustickou kytarou. Můžete vést jakýkoliv song jakýmkoliv směrem. Mohl to být agresivní rychlý song."

Je tedy Push další singl? Avril nevypadá rozhodnutá. Zeptala se jejích fanoušků na Twitteru a na Facebooku jestli chtějí jako druhý singl Push, nebo rychlejší Smile. Po tísici odpovědích, prohlásila, že to "vypadá nerozhodně."

Chcete vědět víc? Avril Lavigne ja na obálce přístího čísla Beatweek Magazine a v rozhovoru mluví o Push, hlavním singlu What the Hell, akustickém zvuku na Goodbye Lullaby a mnohem více věcech. Celý rozhovor bude také dostupný na Beatweek.com.

Avril nahrála osobní desku!

28. března 2011 v 16:01 | Unwanted
Článek je z maďarských novin, Metropol.

Po dvou letech na turné, Avril Lavigne nahrála zbrusu nové album. S psaním písní pro Goodbye Lullaby nespěchala, protože do nich chtěla dát opravdové pocity. "Dělám tohle už 10 let, a není to jen hudba, ale také ostatní kreativní věci, na kterých chci pracovat. Mám dva parfémy a také módní značku Abbey Dawn, ale mojí první láskou je samozřejmě hudba. Produkovala jsem některé písně. Na této desce jsem strávila 2 roky, takže jsem opravdu nadšená, že jsem zpátky," říká Avril.

Většina písní byla nahrána v jejím domácím studiu a jsou tom, čím Avril a její blízcí prošli v minulých letech. Její vlastní pocity jí inspirovaly, říká kanadská zpěvačka, která prý nikdy nechtěla být slavná. "Nechtěla jsem pózovat v Hollywoodu, chtěla jsem jen zpívat. Stávávala jsem na posteli a zpívala do hřebenu a předstírala, že dávám rozhovor, ale nikdy mě nenapadlo, že by se to mohlo stát skutečností."

Avril Lavigne říká, že na žádné desce nepracovala tak, jak na Goodbye Lullaby. "Chtěla jsem aby to bylo holé, chtěla jsem aby to pro mě hodně znamenalo. Lidé, kteří si to poslechnou, zažijí upřímné okamžiky a možná i věci, které cítím."

Od písni k písni s Avril:
* What the Hell:
Píseň je o svobodě, změně a životu.
* Push: Moje nejoblíbeněšjí písnička na albu, moje kamarádky ji taky milují. Je o bojování za lásku.
* Wish You Were Here: Co se mi na této písni líbí, že spousta lidí se v ní pozná.
* Stop Standing There: Tuhle píseň jsem napsala doma na piánu.
* Goodbye: Opravdz osobní song, nejsem si jistá, jestli ho budu zpívat na jevišti.
* 4Real: Píseň o vyvíjejícím se vztahu.

2 NOVÉ názvy písní!

24. března 2011 v 13:08 | Unwanted
Zpráva je od BMI.com

Máme informace o písni nazvané You Got Me napsanou Avril, Karou Dioguardi (spolupracovala s Avril na písni Runaway) a Brianem Howesem. Brian Howes je kanadský textař, který spolupracoval například s Hedley, Hinder, Faber Drive a Daughtry.

Druhá píseň má název Twist of Fate, známá také jako When Will This Be Over. Twist of Fate byl původně údajný Avrilin film. Tohle může soundtrack tohoto filmu nebo také způsob, jak vznikla fáma o filmu. Napsala jí také Avril, Kara Dioguardi a Brian Howes.

Pokud jsou písně napsané Karou Dioguardi, musejí být z roku 2006/2007

Z Kariných oficiálních stránek jsme se dozvěděli, že byly napsány a nahrány pro Avrilino CD The Best Damn Thing, kam se ale nakonec neumístily. Doufejme, že je brzy uslyšíme :-)

Další možné písně:
By the Light of the Moon, Dont Mind Me, Running from Yourself, Stay

FACEBOOK Updates!:

Fanouškovský kvíz... Věděli jste, že intro mého alba, Goodbye Lullaby je pojmenováno podle mého prvního parfému, Black Star a také je to název mého turné, The Black Star Tour :) xo

Oficiální druhý singl!

14. března 2011 v 15:35 | Unwanted
Radio1 potvrdilo, že Smile je oficiální Avrilin druhý singl! Smile vyjde brzy, zatím není žádné oficiální datum. Skončilo to tedy kompromisem, Avril si přála Push a RCA Wish You Were Here :-)

Daybreak ve Velké Británii

11. února 2011 v 16:45 | Unwanted
Adrian Chiles a Christine Bleakley mají na ITV1 ve Velké Británii svůj ranní pořad Daybreak, kde se zabývají novinkami ze světa showbusinessu, zábavou, zdravím a životním stylem. Avril Lavigne si tam zaskočí s nimi popovídat a zazpívat svůj hit What the Hell.

Daybreak s Avril Lavigne poběží 15.02.2011 na ITV1 od 6:00 do 8:30.

Avril přeje čínským fanouškům Šťastný nový rok!

11. února 2011 v 15:03 | Unwanted
V Číně se slaví Nový rok 03.02. a Avril pro tuto příležitost nahrála speciální vzkaz pro čínské fanoušky, kde jim přeje "Gong Xi Fa Cai" :)

Avril přeje čínským fanouškům Šťastný nový rok!

Japonské tour v květnu!

11. února 2011 v 14:56 | Unwanted
Bylo potvrzeno 5 koncertů v Japonsku :)

16.05.2011 Marine Messe in Fukuoka
17.05.2011 Osaka Jo Hall in Osaka
21.05.2011 Saitama Super Arena in Saitama (vedle Tokya)
22.05.2011 Saitama Super Arena in Saitama (vedle Tokya)
24.05.2011 Nihon Gaishi Hall in Nagoya

Avril ve Francii

28. ledna 2011 v 15:31 | Unwanted
8. února bude Avril vystupovat a propagovat své nové album ve Francii, v Paříži na programu TARATATA. Na tomto programu vystupovala už v roce 2007 s Girlfriend a All the Small Things.

Avril v Itálii

27. ledna 2011 v 16:36 | Unwanted
Byla potvrzena Avrilina účast v nejdůležitější hudební show v Itálii: Il Festival di Sanremo. Avril zazpívá What the Hell v poslední den této show. Dále uvidíte hvězdy jako Take That nebo Roberta de Nira. Show začíná 15. února a trvá čtyři dni, takže Avril bude vystupovat 19. února.

Novinky o What the Hell!

20. ledna 2011 v 15:07 | Unwanted
Dnes by mělo vyjít video Behind the Scenes: What the Hell na Avriliných stránkách avrillavigne.com. Z videa se dozvíme, že video bylo natáčeno 3 dni na různých místech a Avrilina mamka tam bude taky! Bude hrát prodavačku ve fiktivním obchodu s Abbey Dawn! Uvidíme scény jako hraní basketbalu, krádež taxi, pronásledování zloděje, autonehodu, vystoupení v klubu a nakupování oblečení Abbey Dawn. Avril sama říká: "Je to o klukovi, který mě pronásleduje a já naskočím do náhodného auta. Pak procházím různé obchody a on mě pořád pronásleduje. Ale na konci si s ním užiji spoustu zábavy a je to můj kluk, takže na konci ho mám ráda. Moje nejoblíbenější část je kdy jsem na pódiu v klubu. Video je ve 3D, je to opravdu cool, protože vidíte všechny ty ruce a připadáte si jako byste tam opravdu byli."

Avril bude vystupovat na japonské TV 28. ledna!

17. ledna 2011 v 16:20 | Unwanted
Avril bude vystupovat na japonské TV Asahi v pořadu Music Station, takže bude v Japonsku od 23. ledna do 29. ledna nebo i déle. Deryck tam bude také, od 19. ledna.

Nové písničky!

14. ledna 2011 v 14:58 | Unwanted
Sony Music (Itálie) potvrdilo, že dnes 14.ledna 2011 bude uvolněna nová verze singlu What the Hell + jedna b-side skladba! Sony říká, že to budou výhradně nové písně, takže by se nemělo jednat o Alice (skrytý song)!

Datum vydání hudebního videa What the Hell!

11. ledna 2011 v 15:36 | Unwanted
Hudební video k singlu What the Hell se blíží pomalu ale jistě. Server DOSE.CA přidal včera článek. Potvrdili, že režisérem bude Dave Meyers (Alice), ale taky, že video bude i ve 3D. Podle největší pravděpodobnosti vyjde 23.ledna :))
 
 

Reklama

Copyright © 2008 - 2013 avrillavigne.blog.cz