Novinky

2010 Readers' Poll Winners

11. ledna 2011 v 15:03 | Unwanted
Avril Lavigne letos vyhrála dvě kategorie. Byla zvolena jako nejvíc sexy žena Kanady s 53 procenty hlasů a její Alice se stala nejlepší písničkou s 26 procenty. GRATULUJEME!!

Bohužel v kategorii Nejlepší vlasy jí porazila LIGHTS s 31 procenty hlasů zatímco Avril jich měla jen 20 procent.

Avril: Madonna je můj vzor!

11. ledna 2011 v 14:49 | Unwanted
Avril Lavigne chce být nová Madonna a následovat svůj vzor tím, že bude mít kariéru, která trvá desetiletí.

Kanadská zpěvačka přilákala celosvětovou pozornost v jejích 17 s její debutovým albem Let Go  z roku 2002, kde se objevily hity jako Complicated a Sk8er Boi.

Nedávno si dala čtyřletou pauzu, ale teď je zpátky se čtvrtým albem Goodbye Lullaby.

Avril, 26, řekla: "Rozhodně si dokážu představit sama sebe na scéně i po 20 letech. Chci to udělat přesně tak jako Madonna. Má svůj život, ale pořád skvělou kariéru." I když zatím není tam, kde je Madonna, má Avril obrovský úspěch.

Její první tři alba se všechny staly hitem číslo 1 ve Velké Británii a alba Let Go bylo prodáno celosvětově 16 milionů.

Jejího alba Under My Skin z roku 2004 se prodalo 10 milionů a alba The Best Damn Thing z roku 2007, které obsahovalo hit Girlfriend 6 milionů.

Zpěvačka, která byla známá jako pop-punková anti-Britney je nyní také úspěšná módní návrhářka. Má svou vlastní oděvní značu Abbey Dawn a dva parfémy, Black Star a Forbidden Rose. Avril dodala: "Myslím, že změna je dobrá, ale je lepší když je přirozená a ne pod něčím nátlakem."

Avril v Japonsku!

10. ledna 2011 v 16:25 | Unwanted
Podle poskytnutých informací Sony Music Japan Avril navštíví Japonsko 24.ledna! Avril zde bude propagovat svůj nejnovější singl What the Hell a nové očekávající album Goodbye Lullaby. Na japonské fanoušky čeká soutěž ve které můžou vyhrát lupeny na menší propagující vystoupení, které bude obnášet pár vybraných songů z nového alba. Japonsko však není jedinou zemí, kterou Avril brzy navštíví aby podporovala její nejnovější materiál!

Oficiální tracklist Goodbye Lullaby

22. prosince 2010 v 11:07 | Unwanted
Avril na svých oficiálních stránkách konečně odtajnila tracklist čtvrtého alba Goodbye Lullaby. Je tam několik změn oproti tracklistu, který se objevil nedávno. Například zmizela písnička Fine a Gone a naopak přibyly songy I Love You a Not Enough.

Premiéry What the Hell!

17. prosince 2010 v 15:41 | Unwanted
Informace jsou potvrzené od Sony Music Poland.

1) What the Hell bude v rádiích po celém světě 1.1.2011
2) Singl vyjde v Americe 1.1.2011, ve Velké Británi 17.11.2011
3) Preview (30 sekund) What the Hell bude publikováno na Avrilinu MySpace a oficiálních stránkách už příští ÚTERÝ, 21.12.2010! ;-)

NOVINKA! Videoklip What the Hell bude natočen ve 3D a Avril v něm se svými kamarády půjde nakupovat do fiktivního butiku s Abbey Dawn! :-)

Obal singlu What the Hell!

16. prosince 2010 v 13:22 | Unwanted
Tohle už není žádný podvod, ale opravdový obal nového singlu What the Hell! Avril napsala na svůj Twitter 1+1+11=WTH a přidala tuhle úžasnou fotku! Nádherný obrázek, fantastické vlasy a zajímavý náhrdelník :-)
01~23.jpg

Goodbye Lullaby Cover

8. prosince 2010 v 15:46 | Unwanted
Nové CD vydá RCA Music 8.3.2011 a Avril o něm říká: "Obecně, tohle album je o tom, jak všichni procházíme těžkými situacemi a je jedno jestli je to konec vztahu, ztráta zaměstnání nebo vám prostě jen někdo chybí. Procházíme tím a rosteme."
avrilbandaids.com

From Avril

11. listopadu 2010 v 15:58 | Unwanted
Hey Everyone!

How's it going?? So... I just wanted to fill you guys in...I'm done with my 4th record!!! Well, actually I have been done for a year... and now my record company have finally decided to release it. OMG..How nice! Thanks guys.

Desítka nejpopulárnějších žen na internetu!

10. listopadu 2010 v 15:33 | Unwanted
1. Lady Gaga 85 900 000 výsledků
2. Kesha 76 100 000 výsledků
3. Madonna 6 130 000 výsledků
4. Beyoncé 55 200 000 výsledků
5. Rihanna 53 900 000 výsledků

Avril navštívila Ability First!

7. října 2010 v 16:28 | Unwanted
Hi Everyone,

I recently had the chance to visit several inspirational programs working with children here in Los Angeles. These visits really helped me develop the mission of The Avril Lavigne Foundation, and also introduced me to a lot of amazing young people and the organizations and people supporting them. One of the organizations I visited was called AbilityFirst. AbilityFirst offers many types of support programs for children and adults with physical and developmental disabilities www.abilityfirst.org.

Check out my recent visit to their Children's After-School Enrichment Program at their East Los Angeles program center.

Avril
xo

Avril a Brody se rozešli !

5. října 2010 v 14:03 | Unwanted
Vypadá to, že se zpěvačka Avril Lavigne a hvězda Brody Jenner oficiálně rozešli. Už dlouho spolu nebyli viděni a Brody chyběl i na Avrilině oslavě narozenin. Zdroj říká: "Avril na něj opravdu neměla čas od té doby, co je pod tlakem příprav na novou desku. Brody ale stále doufá, že to bude dobré. Chtěl si ji vzít." Avril se zřejmě Brodymu snaží říct, že jde dál. Uvidíme, co přinese čas.

UPDATE! Navzdory jakýmkoliv informacím a drbům, Avril a Brody jsou stále spolu :o)

Avril už nespolupracuje s Asherem Rothem !

3. října 2010 v 8:21 | Unwanted
Vypadá to, že připravovaný projekt Avril a Ashera se nakonec neuskuteční. Důvod je ten, že Avril byla nahrazena Taylor Swift. Producent tohoto projektu k tomu řekl: "Bude to Taylor. Je mi to líto." Ještě nám zbývá naděje, že tato informace není pravdivá.

Avril se obarvila na hnědo !

23. září 2010 v 17:12 | Unwanted
Avril navštívila druhý den Clinton Global Initiatives Meetings v New Yorku a pak napsala na Twitter: ​"Did you know that a billion people eat too much and a billion don't have enough to eat?" (Věděli jste, že bilion lidí jí příliš mnoho a bilion lidí nemá dostatek jídla?) Co je ale nejzajímavější, Avril se na této akci ukázala s hnědými vlasy!! Co na její změnu říkáte?
avrilbandaids.com

Linda Thompson o Avril a Brodym !

22. září 2010 v 11:36 | Unwanted
Vypadá to, že Avril Lavigne má v matce Brodyho Jennera, Lindě Thompson, velkou fanynku. Linda nedávno řekla OK Magazínu, že jsou spolu naprosto úžasní. "Avril je ta nejsladší dívka... Jsem velmi šťastná, že ji Brody potkal." Podle ní toho mají mnoho společného. "Jsou naprosto stejní," vysvětluje Thompson. "Oba tvrdě pracují, milují se, spolupracují a jsou zodpovědní. Jsou pro sebe stvořeni. Myslím, že je to více než jasný závazek lásky nechat si vytetovat na tělo něčí jméno."

Avril Lavigne Foundation (zpráva)

19. září 2010 v 20:47 | Unwanted
Hi Everyone!

I am so excited to finally be able to share with you something I have been working on for the past six months: The Avril Lavigne Foundation! Giving back has always been important to me and I've been so lucky to support a lot of wonderful charities over the years. By creating The Avril Lavigne Foundation I can really focus on the issues I care most about in a meaningful way. I've met so many incredible people over the years and I have been particularly inspired by the young people I've met who are facing life-threatening illnesses or who have a permanent disability. I'm always amazed at how people facing challenging circumstances work so hard to not be defined by those circumstances. They still have big dreams and like all of us work really hard to pursue those dreams. Seeing people overcome difficult circumstances really inspired me to focus the work of The Avril Lavigne Foundation on supporting children and youth living with disabilities and serious illnesses. We are just getting started but have a lot of big plans for the near future, and I hope we will inspire you to support our work.


Love,

Avril
xo

Nová zpráva od Evana!

19. září 2010 v 20:11 | Unwanted
"In the spring I'm going on tour to open for Avril all around the world. That's very exciting, and I'm very lucky to have that friend, so I'm just trying to figure out what I want to do musically between now and then."

"Na jaře pojedu s Avril na turné po celém světě. Je to velmi vzrušující a jsem šťastný, že mám takovou kamarádku, takže se snažím ujasnit si co chci v muzice dělat, teď a potom."

Nadace Avril Lavigne

15. září 2010 v 16:29 | Unwanted
Avril Lavigne na svém Twitteru a Facebooku oficiálně uvedla svůj vlastní charitativní projekt - Nadace Avril Lavigne! Poprvé jsme zaregistrovali nadaci Avril Lavigne ve spojení s Avrilinou spoluprácí s Race to Erase MS a jsme nadšeni, že je tu další charitativní projekt, na kterém bude Avril v budoucnosti pracovat. Av nám také dala vědět, že brzy spustí webové stránky theavrillavignefoundation.org. "Jsem nadšena, že mohu sdílet detaily z mého ne-hudebního projektu! Pracuji na něm už 6 měsíců a je blízko mému srdci." Na Twitteru (twitter.com/avrilfoundation) si můžete přečíst, že nadace je zaměřená pro děti a mladistvé se zdravotním postižením a závážnými onemocněními. Avril říká, že její nadace R.O.C.K.S. (je skvělá) Znamená to Respect Opportunity Choices Knowledge Strength (Respekt Příležitost Volby Znalosti Síla) AvrilFoundation bude zřejmě pracovat s nadacemi jako je RaceToEraseMS, MakeAWish nebo Easter_Seals, protože je následuje na Twitteru.

Avril Lavigne Rap Song

15. září 2010 v 16:02 | Unwanted
Přítel Alexe Da Kida, Gibzen, napsal na svůj Twitter: "Avril Lavigne se bude podílet na přicházejícím rap songu. Ten raper NENÍ Kanye West ani B.o.B, ale je to něco jako Airplanes část 3. Nazpíval vokály pro singl Bruna Marse." Umělec o kterém Gibzen mluvil je Asher Roth. Song bude druhý singl z ještě nevydaného alba "Spaghetti Tree". Datum vydání alba je neznámé. Možný text: "I don't wanna stay here, cause everyday it rains here" (Nechci tady zůstat, protože tady každý den prší) Song by měl být vydán v říjnu 2010 a existuje drb, že budou dvě verze - jedna s Avril Lavigne a druhá s Taylor Swift.

Alex Da Kid o Avriliných fanoušcích !

14. září 2010 v 14:22 | Unwanted
Alex Da Kid, který byl minulý měsíc zaneprázdněný nahráváním budoucích hitů s Avril Lavigne, je evidentně na jeho Twitteru zavalen otázkami o jeho práci s Avril! Napsal totiž: "Avrilini fanoušci jsou šílení v dobrém slova smysli :-)" To je tedy kompliment!

Avrilina hodnota je 12 mil. amerických dolarů !

13. září 2010 v 20:37 | Unwanted
Podle celebritynetworth.com je Avrilina hodnota 12 mil. amerických dolarů. Více informací

Objeví se Avril na novém Rihannině albu?

13. září 2010 v 20:16 | Unwanted
Povídá se, že Avril spolupracuje na písních pro nové album Rihanny. Byla viděna minulý měsíc na Rihannině koncertu a od té doby píše s Alex Da Kidem, který produkoval "Love the Way You Lie" Rihanny a Eminema. Podle posledních zpráv, se objeví nový song "Cheers" od Avril a Alexe na Rihannině dalším albu a budou ho produkovat The Runners.

25 nejhranějších žen na LastFm

31. srpna 2010 v 12:13 | Unwanted
#1 Lady GaGa - 81.903.637
#2 Britney Spears - 74.870.729
#3 Madonna - 60.729.061
#4 Bjork - 53.769.061
#5 Avril Lavigne - 50.185.522

Forbidden Rose v Severní Americe !

18. srpna 2010 v 20:58 | Unwanted
Hey Everyone,

My new fragrance, Forbidden Rose is now available in the US, exclusively at Kohl's and in Canada, exclusively at Shoppers Drugmart.

Check out the Forbidden Rose website to find out how you can get it now.

Avril

Jacksonu Rathbonovi se líbí Avril !

15. srpna 2010 v 19:25 | Unwanted
Herec z Twilight Jackson Rathbone by měl rád rande se zpěvačkou Avril Lavigne. I přesto, že Avril chodí s Brody Jennerem, Jackson si nemůže pomoci, Avril je prý velmi sexy. "Nezajímám se o vzhled. Mám rád silné dívky, které si věří. Měla by přesně vědět co chce. Myslím, že je to sexy. Rád bych chodil se zpěvačkou, protože bychom měli stejnou vášeň. Avril Lavigne by byla skvělá. Jsem do ní blázen. Myslím, že velmi dobře vypadá, vždy se mi líbily punkrockové holky."

Avrilina zpráva pro Bandaids !

13. srpna 2010 v 17:34 | Unwanted
Hey everyone at Bandaids,

Just want to check in with you guys. I've been in LA working on the album. Trying some new stuff. Exploring. The thing with me, is that i write my own music and therefore, it takes me longer to put out records cause i have to live my life to get inspiration. I have so much material at this point, for 2 records. I'm getting close. Thanks for your continued support. I cant wait to get back to you shortly on the release of the single.


Love,


Avril

xo
 
 

Reklama

Copyright © 2008 - 2013 avrillavigne.blog.cz