Novinky

Nová proactive reklama !

31. března 2010 v 12:20 | Unwanted
Mark Liddell napsal na svůj facebook: "Mark Liddell has just shot the new campaign for PROACTIV with one of his favorite singers!" (Mark Liddell právě připravil novou kampaň pro PROACTIV s jednou z jeho oblíbených zpěvaček!) A to je určitě Avril ! Takže, dělá novou reklamu pro proactive ! :)

Hlasujte pro Alice na TRL !

22. března 2010 v 17:22 | Unwanted
Hlasujte pro Alice v italský hitparádě, je to velmi důležité, protože prvních 5 písní bude na TRL Awards a Avril by to mohla vyhrát !

VOTE

Avril a Deryck mají nové tetování !

22. března 2010 v 17:06 | Unwanted
Deryck slavil narozeniny a na svou oslavu pozval i svou bývalou manželku Avril ;) Zašli si společně s přáteli do jejich oblíbené restaurace Madeo a poté zamířili do tetovacího salónu Tattoo Mania, kde si Avril a Deryck pořídili tetování na pravé ruce, bohužel ještě nevíme co si nechali vytetovat, jelikož to měli přelepené :) Je dobře, že i po rozvodu jsou stále přáteli :)

Source

Join Avril to Erase MS!

19. března 2010 v 18:06 | Unwanted
Hi everyone, I am so happy to let you know about an amazing charity that I have been involved with for quite some time now called the Nancy Davis Foundation for Multiple Sclerosis. Last year I attended their annual fundraiser and this year I joined the Board of Directors. Multiple Sclerosis is a devastating disease that primarily affects young women and I want to help raise awareness and find a cure! I will be performing at the 17th Annual Race to Erase MS event on May 7, 2010. Please check out their webpage, donate if you can, and fan them on Facebook @Nancy Davis Foundation! Love, Avril

Ahoj všichni, jsem tak šťastná, že vás mohu seznámit s úžasným projektem, na kterém jsem se podílela poměrně dlouho. Nazývá se Nancy Davis Foundation for Multiple Sclerosis (Nadace Nancy Davis pro roztroušenou sklerózu). Minulý rok jsem jim pomohla finanční sbírkou a letos jsem nastoupila do představenstva. Roztroušená skleróza je zničující onemocnění, které postihuje především mladé ženy a já chci pomoci k najití léku! Chci, aby lidé měli tuto nemoc v povědomí. 7. května 2010 budu vystupovat na 17. výročí 'Race to Erase MS'. Prosím, podívejte se na jejich webové stránky a pokud můžete - pomožte. Podpořit můžete i na Facebooku @Nancy Davis Foundation. S láskou, Avril

Source

Avril pro Haiti

3. března 2010 v 14:53 | Unwanted
Avril a několik dalších kanadských umělců spolupracovali ve Vancouveru na začátku tohoto týdne na verzi songu K'Naan "Wavin 'Flag" jako přínos pro pomoc Haiti. Většina umělců (např. Deryck Whibley) se objevili osobně, zatímco Avril a Justin Bieber nahráli jejich části na dálku (nebyli přítomni ve Vancouveru). Originální verzi si můžete poslechnout tady, já sama jsem zvědavá na finální verzi se zpěvem Avril a také Derycka.

Source

Deryck na premiéře Alice in Wonderland !

23. února 2010 v 9:46 | Unwanted
I Deryck Whibley, Avrilin bývalý manžel, se zúčastní světové premiéry 25/02/2010 v Londýně. "Back from Vancouver. London is next! Can't wait to see the new Alice in Wonderland. Burton is badass!" "Zpátky z Vancouveru. Na řadě je Londýn! Nemůžu se dočkat až uvidím Alenku v říši divů. Burton je pořádný!"

Source

Soutěž o setkání s Avril !

22. února 2010 v 10:04 | Unwanted
Disney a Sugarscape pro Vás mají speciální dárek - dají Vám příležitost setkat se s Avril Lavigne a udělat s ní rozhovor na tzv. červeném koberci na premiéře filmu Alice in Wonderland v Londýně! Získáte nové zkušenosti, podíváte se na světovou premiéru filmu a dokonce získáte přátelé! Tato akce se zúčastní 25. února.Více informací se dozvíte tady!

Source

'Alice' Music Video Premiere!

19. února 2010 v 16:24 | Unwanted
Hi everyone, I'm very excited to announce the premiere of my new music video "Alice", for the Tim Burton film, Alice in Wonderland, exclusively today on VEVO. I had so much fun doing this video. We shot it in the Los Angeles Arboretum.. it was beautiful. We wanted the visuals to capture the spirit of of the movie. Enjoy! Avril

Ahoj všichni, jsem velmi nadšená, že Vám můžu oznámit premiéru mého nového videokipu k songu Alice. Je to píseň k novému filmu Tima Burtona, Alenka v říši divů. Užila jsem si spoustu zábavy během natáčení tohoto videa. Natáčeli jsme v Los Angeleském Arboretum.. Bylo to krásné. Chtěli jsme opticky zachytit náladu filmu. A tady ten videokip. Užijte si ho!

Avril & Brody Jenner

19. února 2010 v 15:32 | Unwanted
Objevily se další zprávy o Aviiném románku s Broody Jenerem. Jsou údajně vídani po několik týdnu. Spatřeni byli poprvé v restauraci Koi a jak ve společném autě odjíždějí do klubu Voyeur. Naposledy byli viděni ve čtvrtek také v klubu Voyeur. "Můžeme říct, že jsou spolu a chtějí se mít dobře. Jsou spolu roztomilý" řekl zdroj. Prý také přiměl Avril aby požádala o rozvod s Deryckem !

Premiéra Alice in Wonderland

19. února 2010 v 15:29 | Unwanted
Světová premiéra filmu Alenka v říši divů se bude konat v Londýně 25.2.2010 ! Podle článku zveřejněného na webu Los Angeles Times se tam objeví i Avril! Na premiéře se jinak objeví i Tim Burton, Johnny Depp, Anne Hathaway, nebo Mia Wasikowska. Tuto informaci potvrdila sama Avril během svého rozhlasového rozhovoru s Ryan Seacrest v lednu. U nás bude premiéra 4.3.2010!

Avril & Tyson Ritter

9. února 2010 v 15:20 | Unwanted
Avril Lavigne má po rozvodu s Deryckem Whibleym a pořádně si užívá single života! Nedávno si dokonce vyrazila do Las Vegas, města vyhlášeného hazardními hrami a bujarým nočním životem. Jela tam za svým novým kamarádem Tysonem Ritterem, který zrovna ve Vegas koncertoval se svou kapelou The All-American Rejects. Původně mělo tohle setkání jediný důvod - Avril zazpívala s Tysonem jeho hit Gives You Hell, nakonec se ale všechno zvrtlo... Společným vystoupením, které bylo pořádně žhavé, celý večer totiž teprve začal... Avril s Tysonem pak vyrazili na tah po nočním Vegas, prošli nespočet barů a nakonec byli rozjetí natolik, že zašli do striptýzového klubu! Jestli pak strávili i společnou noc, v hotelu jsme se nedozvěděli, jisté ale je, že Avril vypadala opravdu šťastně a Tyson z ní nemohl spusti oči! Že by mezi nimi bylo něco víc než jen obyčejné přátelství...

Video here
Source

ALICE ALBUM VERSION !!

9. února 2010 v 15:05 | Unwanted
Song "Alice" z nového filmu "Alice in Wonderland" si teď můžeme poslechnout v nové delší verzi, která je vážně skvělá :)

LISTEN TO THE SONG
DOWNLOAD THE SONG
(Source)

SOURCE

Johnny a Evan o "Alice Underground"

1. února 2010 v 15:05 | Unwanted
Evan Taubenfeld: "Líbil se mi hned od začátku, co jsem ho začal poslouchat. Myslí, že Avril by pro ten film udělala cokoliv. Nikdo nezpívá jako ona." Lidi zdá se mi to nebo od tý doby co se Avril rozešla s Deryckem ji Evan pořád strašně moc chválí jak je úžasná atd .. Myslíte si, že by ji třeba chtěl ? Ona s ním přece dřív "chodila" i když někde jsem četla, že byli jen "hodně dobří" kamarádi, ale Evan o ní prohlásil, že je jeho "nejdražší přítelkyně" ..
Johnny Depp: "Avrilin song bude hrát ve chvíli, kdy Alenka vejde do říše divů. Je to velmi dobrý song. Tim Burton nápady této zpěvačky uvítal."

Source

A jak vidí "Alice Underground" kritici ?: Kritici o nové písni Avril (Alice Underground) řekli, že si písni oblíbili z celého srdce ! Podle kritiků je tato píseň úzkostlivá balada, která se velmi hodí k filmu "Alenka v říši divů". Zatím nemůžeme říci jestli se píseň stane hitem, ale rozhodně je dobrou reklamou pro film !

Source


Novinky o čtvrtém albu!

15. ledna 2010 v 15:07 | Unwanted
O novém albumu se začíná hromadit spoustu informací, drbů. Předpokládaný termín pro Avrilinu řadově čtvrtou desku je plánovaný na JARO 2010. Máme pro vás exkluzivní informace, Mark Liddell by měl v nejbližší době podle zdrojů nafotit s Avril pro nové CD photoshoot! Pracoval také na fotografiích pro desku TBDT. Takže můžeme očekávat krásný a kvalitní booklet. Další žhavou novinkou je, že vyjde nový singl v Březnu názvem ,,Alice Underground" pro film Alice in Wonderland (česky Alenka v říši divů). Tento rok bude velice pestrý a zajímavý, protože chystá spoustu celebrit nové albumy právě na JARO, osobně se už nemůžu dočkat CD - a co pak až turné při, kterém předpokládám, že Avril zavítá o5 i do naší metropole.

Alice Underground, nejnovější píseň Avril Lavigne za tři roky, bude podle MTV vydána na rozhlasových vlnách rádia počátkem února. Melodie, která byla napsána osobně Avril Lavigne a produkována Butch Walkerem, bude pilotní singl soundtracku "Almost Alice" a videoklip se předpokládá někdy v únoru. Není potvrzeno, že píseň bude první singl z nového alba!

Orlando Bloom o Avril

11. ledna 2010 v 16:54 | Unwanted
Orlando Bloom, který hrál v Pirátech z Karibiku a dalších filmových hitech, jako je například Troya poskytl rozhovor pro jedno vydání EK časopisu, kde mluvil o své práci, vztahu se svou přítelkyní Mirandou Kerr a svém novém baráčku, který je hned vedle Avril! "Nedávno jsem koupil dům v Los Angeles, nový dům, který je hned vedle baráku Avril Lavigne! Vždycky jsem si myslel, že je to velká hvězda a jsem rád, že sdílím stejnou ulici" směje se Orlando. "Někdy jsem si i povídali a vyměňovali názory, dokonce mi řekla, že má mou fotku na poličce. Cítil jsem se tak šťastný, můj bože cítím velkou potřebu, aby obraz Avril Lavigne byl vedle mé postele. Někdy se mluví o jejím osobním životě a já to nemám opravdu rád a respektuji soukromí, ale.. Mohu říci, že Avril je velmi šťastná po ukončení jejího manželství, dokončuje svoje album a dokonce mi i jednu píseň ukázala přes mobil, je to velmi pěkná písnička. Stali jsem se velmi dobrými přáteli. Jo a Miranda používá její parfém, zapomněl jsem jak se jmenuje, Avril promiň."

Další informace o čtvrtém albu!

12. prosince 2009 v 11:12 | Unwanted
"Je to hodně odlišné od všeho co jsem doposud dělala. Není to pop-rocková deska. Je více o emocích a cítění".
Na albu má být celkem 12 písniček a z toho produkoval Avrilin bývalý manžel Deryck Whibley 8 songů a polovinu si Avril napsala úplně sama. Na dalších písních pracovala se svým bývalým členem kapely Evanem Taubenfeldem a Butchem Walkerem, který s ní spolupracoval již v roce 2004 na hitu My Happy Ending.

"Black Star je úplně první píseň, kterou jsem pro tuto desku nahrála" a dále řekla: "Hodně lidem se to líbí. Je to trochu jako ukolébavka".

Avril doufá, že pojede příští rok v únoru turné po Severní Americe a tentokrát nebude mít při vystoupeních žádné tanečnice! "Chci udělat skvělé divadelní turné po Americe, protože to přesně vystihuje tuto desku" řekla.

Nové album bude spíše o emocích!

8. prosince 2009 v 10:14 | Unwanted
O Avril se na amerických stránkách píše, že jako populární zpěvačka pop-punku se dá do nového žánru, který bude o něčem. Písně z alba The Best Damn Thing byly prostě o ničem, říká Avril. Chtěla bych teď v novém albu ukázat všem mé city. Teď chci při koncertech ticho a klid, kde na pódiu budu jen já a moje kapela, nechci pomocnice, říká Avril. Píše se také o tom, že Avril nezazpívá rockové písně bez pomocnic, prý je nevyzpívá. The Best Damn Thing bylo album pop-rocku, kde jsem měla pomocnice, říká Avril. Teď chce zpívat písně lehké které vyzpívá i bez pomocnic..

Vyhraj nový šatník a oslav Nový rok!

26. listopadu 2009 v 14:15 | Unwanted
Na Avriliných oficiálních stránkách se objevil nový článek!

Vzrušující novinky!
Podívejte se na nové Black Star soutěže zde! Velice speciální cena, umožňující vám oslavit Nový Rok ve stylu, na vás potenciálně čeká!

Zapojte se do soutěže
Také pokud jste zvědaví co bude váš letošní Vánoční dárek, dejte vědět svým přátelům, že chcete lahvičku Avrilina parfému Black Star! Můžete také přidat další nápady na dárky do vašeho seznamu přání a poslat ho tolika přátelům kolik si vyberete. Je to seznam přání, takže může být bláznivý!
Vytvořte si svůj seznam přání

10 nej hitů na MTV

12. června 2008 v 16:22 | Unwanted
Avril obsadila první místo v 10 nej hitů na MTV.

1. Avril Lavigne - The Best Damn Thing
2. Kelly Clarkson - Since U Been Gone
3. Rihanna - Umbrella
4. Vannesa A. Hudges - Come Back To Me
5. Britney Spears - Piece Of Me
6. Paramore - Crushcrushcrush
7. Beyoncé - Check On It
8. Christina Aguilera - Save Me From Myself
9. Hilary Duff - Beat Of My Heart
10. Nelly Furtado - Say It Right

Magazín Billboard

12. června 2008 v 15:37 | Unwanted
Magazín Billboard zveřejnil seznam muzikantů, kteří předali nejvíc kopií svých albumů v USA i po celém světe. Avril sa umístila na 5. místě s 30 miliony předaných kopií.

01 - Eminem - 46.900.000 kopií
02 - Britney Spears - 41.800.000 kopií
03 - Madonna - 40.000.000 kopií
04 - Norah Jones - 36.900.000 kopií
05 - Avril Lavigne - 30.000.000 kopií
06 - P!nk - 29.500.000 kopií
07 - Nickelback - 25.500.000 kopií
08 - Alicia Keys - 24.300.000 kopií
09 - 50 Cent - 23.500.000 kopií
10 - Mariah Carey - 22.000.000 kopií
 
 

Reklama
Copyright © 2008 - 2013 avrillavigne.blog.cz