Rozhovory

ET Canada 26.7.2013- rozhovor

29. července 2013 v 11:59 | Michelle

i-N conversation- rozhovor

19. července 2013 v 14:32 | Michelle

Daybreak- rozhovor

12. července 2013 v 10:58 | Michelle

KERRANG!- rozhovor

30. června 2013 v 18:57 | Michelle
Tady v K!onfidential máme Avril moc rádi. Pamatujete jak jsme loni oslavovali její zasnoubení s Chadem Kroegerem? To neděláme pro každého.

Každopádně, milujeme Avril tak moc, že jsme byli strašně moc nadšení, když jsme se dozvěděli, že brzy vydá nové album- a potom ještě víc, když jsme zjistili, že s ní spolupracoval Marilyn Manson. Nejlepší čas zamířit do hotelu a počkat si pár hodin, jen abysme s ní mohli udělat tříminutový rozhovor, zatímco její ochranka na nás podezřívavě koukala.

MSN Velká Británie- rozhovor

26. června 2013 v 18:38 | Michelle
Avril říká, že čím jsme starší tím máme víc starostí a zodpovědnosti a více se stresujeme. Ale Avril se ráda schází s lidmi, kteří se rádi baví a sama je je v srdci mladá a snaží se nebrat věci moc vážně.

Potom vypráví o videu Here's to Never Growing Up kde se oblékla jako v jejím prvním klipu Complicated a vypadala úplně stejně.

Nové album je velmi různorodé, nostalgické, je tam spousta letních písniček, ale i zamilovaných balad. Například písnička Bad Girl je prý koketní, temná a tvrdší- Marilyn Manson k ní nazpíval vokály. Na konci ještě opěvuje LA Reida :)

The Sun Bizarre- mini rozhovor

20. června 2013 v 9:03 | Michelle

Další rozhovor ze zákulisí MMVA

20. června 2013 v 8:37 | Michelle
Už ani nevím jak mám pojmenovávat jednotlivé články s videi a rozhovory z MMVA :D Je jich asi milion a teď ty poslední 3 se dokonce trochu opakují.

Ani z tohoto videa se nedozvídáme nic moc nového. V podstatě to, že je Avril nadšená z MMVA, vypráví svoje zážitky z minulých let a na konci prohodila pár slov o písničce Hello Kitty :)

The weekend throwdown- rozhovor

18. června 2013 v 13:38 | Michelle
V tomhle rozhovoru mluví Avril o tom, jak se Here's to Never Growing Up stalo prvním singlem a jaké to bylo když ho poprvé uslyšela v rádiu. Také říká, že ze všech singlů má asi nejraději I'm With You. Ráda ho zpívá na turné, i když je vokálně docela těžký.

eTalk- 17.6.2013

18. června 2013 v 12:43 | Michelle
Bohužel má tohle video nějakej divnej zvuk, takže je vůbec neslyším, ale i tak je to super video a moc jim to spolu sluší :) Nejvíc se mi líbí na konci trička Chavril a jak je Avril z této přezdívky úplně nadšená :D

Rozhovor v zákulisí

17. června 2013 v 17:06 | Michelle
V dalším rozhovoru z Much Music Video Awards mluví Avril o tom jak vyhrála svou první cenu právě na MMVA. V tu dobu neměla vůbec tušení co se to kolem ní děje a dokonce se rozplakala.
Pak si ještě můžeme poslechnout Eda Sheerana jak básní o Avril jak je úžasná ;)

eTalk- rozhovor

17. června 2013 v 16:59 | Michelle
V rozhovoru mluví Avril o svém velkém úspěchu, o novém albu a také o tom jak dříve hrála lední hokej. Také přeje svému tatínkovi ke dni otců, prý je to skvělý táta, který je brával rybařit a naučil je spoustu sportů a děkuje mu, že ji vždycky podporoval.

Také říká, že přezdívka Chavril je super a vtipná. Svatba bude jen v kruhu blízkém, ale přesto bude velkolepá a bláznivá.

Vysvětluje o čem přesně je Here's to Never Growing Up a také mluví o své nadaci. Nakonec ještě vypráví o tom jak dělala porotkyni v American Idol.

Z100- rozhovor

15. června 2013 v 16:45 | Michelle
V tomto starším rozhovoru mluví Avril o tom jak musela vstávat velmi brzy na Today show a i když není moc ranní typ, vystoupení se jí docela povedlo.

Pak vypráví o natáčení videa Here's to Never Growing Up, a o tom jak opustila střední školu- zrovna dostala smlouvu na natočení desky a doufala, že to vyjde, když už odešla ze školy. Proto také nikdy nebyla na maturáku.

Avril se musela na vrchol dostat sama, v jejích začátcích žádné soutěže ve zpívání nebyly, ale Avril si myslí, že je to dobrá příležitost pro lidi, kteří se chtějí prosadit.

Rozhovory- 6.6.2013

8. června 2013 v 16:41 | Michelle
V prvním rozhovoru Avril říká, že vždycky chtěla vystupovat, ale kdyby to nevyšlo, chtěla být policajtka, protože by prý bylo zábavné být venku a prozkoumávat terén.

Potom mluví o své nadaci a taky o videoklipu Here's to Never Growing Up, kde se oblékla jako ve svém prvním klipu Complicated. Také vypráví o Chadovi- o tom jak se poznali ve studiu a o svém výletě do Paříže.

V dalším rozhovoru Avril mluví o Here's to Never Growing Up a dalších písničkách, o svatbě- už mají termín, ale ten nesmí prozradit.


Rudy Blair- rozhovor

6. června 2013 v 16:01 | Michelle
Avril říká, že nikdy netušila, že to dotáhne tak daleko, prostě jen chtěla zpívat a psát vlastní písničky. Pak vysvětluje, že když vydala Let Go, bylo toho na ní moc, najednou dávala rozhovory a byla vším tímhle pohlcena a teď se snaží si to hlavně užívat. Nejvíce si prý užila The Black Star tour. Potom mluví o písničkách na novém albu, o své nadaci a o turné- ještě to nemá naplánované, ale určitě na turné pojede.

Avril už má svoje parfémy, módní značku a nadaci. Jako další by chtěla natočit film- už dostala několik malých rolí. Určitě také bude pracovat na dalších designech Abbey Dawn.

95.3 Fresh FM- rozhovor

6. června 2013 v 11:01 | Michelle

Avril mluví o Here's to Never Growing Up- je to letní píseň, kterou Avril napsala s Chadem o tom být navždy mladí. Taky mluví o Chadovi a tom jak jí požádal ve studiu o ruku (prý se spolu pořád smáli). A samozřejmě o novém albu a písničkách- není tak temné a Avril už nepíše jen o vztazích.

Special Ed- rozhovor

4. června 2013 v 15:12 | Michelle
Avril mluví jako vždycky o novém albu a písničkách na něm. Pak se jí moderátor ptá jestli když byla mladší a poslouchala Nickelback, jestli jí někdy napadlo, že si toho chlápka jednou vezme- Avril se smíchem odpověděla, že ne. Potom vypráví vtipnou historku- když jí bylo 17, byla v jednom baru a z toho baru ji vyhodili. Ten den potkala jak Derycka, tak i Chada. Říká, že Chad je naprosto úžasný- je Kanaďan a mají toho spoustu společného.

Zajímavou věcí je, že si prý nechává oblečení ze všech svých videoklipů, kdyby měla možnost mít vlastní muzeum- třeba v Napanee :) Pak ještě mluví o Abbey Dawn- je prý cool když se její fanoušci oblékají podobně jako ona. A nakonec potvrzuje, že před vydáním alba bude vypuštěn ještě druhý singl s názvem Rock 'n' Roll!

New Music Live- rozhovor

4. června 2013 v 14:19 | Michelle
V tomto úžasném videu mluví Avril o novém albu a písničkách na něm, o Chadovi- miluje jejich přezdívku Chavril a také o tom jak zpívala písničku Seventeen ve Viper room- měla to nacvičené, ale stejně si radši nechala text před sebou i když ho pak ani nepoužila a byla na sebe pyšná. Potom vypráví o Marilynu Mansonovi a o tom jak jí oholil hlavu- už dlouho to chtěla udělat a možná to udělá znovu.

Už má prý vybrané šaty na svatbu a také místo kde se vezmou, ale víc prozradit nemůže. Zpívat na svatbě nebudou, pravděpodobně si jen zatančí na písničku, kterou spolu napsali, ale která nebude na albu. Děti zatím neplánuje, soustředí se na novou hudbu a turné.

104.5 CHUM FM- rozhovor

3. června 2013 v 20:46 | Michelle
Dneska se na nás valí spousta rozhovorů a to nás ještě čeká ten z New.Music.Live. Tady v tom Avril říká, že je kreativní spíše v noci, pak vypráví o svém výletu do Paříže a také mluví o svém vztahu s LA Reidem- jak jí nechal psát vlastní hudbu a jak moc ji podporuje.

V další části Avril prozrazuje, že tahle deska není jen o pomlouvání kluků jak je u ní obvyklé. Pak nadšeně vypráví o Hello Kitty- má dva pokoje ve stylu Hello Kitty. Tohle její šílenství začalo když jí její japonští fanoušci posílali dárky s Hello Kitty a jí se to moc líbilo. Dále mluví o novém albu- jsou na něm velmi odlišné písničky.

98.1 CHFI- rozhovor

3. června 2013 v 14:46 | Michelle
Avril vypráví jak její rodiče už tenkrát věděli, že bude zpěvačkou- zpívala s maminkou v kostele a cvičila každý den když přišla ze školy. Pak začala hrát na kytaru, protože chtěla psát vlastní hudbu.

S Chadem měli první rande 1. července a to je také Den Kanady. Potvrzuje, že její prsten má 14 karátů a říká, že je na něj velmi opatrná.

Dále mluví o svých parfémech, nadaci a módní značce Abbey Dawn. Také říká, že si Abbey Dawn nechala vytetovat- rozhovor si poslechněte tady :)

Kiss 92.5 Toronto- rozhovor

3. června 2013 v 14:29 | Michelle

Avril mluví o stráveném čase ve studiu- většinou je tam tak 14 hodin a pak se cítí unavená. Potom vypráví o videoklipu Here's to Never Growing Up a o tom jaké to bylo před 11 lety.

Nejčastější otázkou fanoušků je prý jestli se s ní mohou vyfotit a také jí často říkají, jaká písnička jim v životě pomohla a to Avril velmi oceňuje :)


V celém článku jsou další zajímavé věci z tohoto rozhovoru :)

Rádiové rozhovory

2. června 2013 v 16:47 | Michelle

V tomhle rozhovoru se moderátor Avril ptá jestli se nebojí svých 30 let a Avril říká, že ne, a vlastně ani nemá jinou možnost :D Prý se cítí mladá :) Mluví o tom jak nikdy nebyla na maturáku, protože ukončila střední školu aby mohla jít nahrát svoje první cédéčko :)


Avril mluví o Billboard Music Awards, o svatbě a novém albu :)

FUN 107- rozhovor

1. června 2013 v 11:03 | Michelle
Avril prozrazuje svoje tajemství, jak zůstat navždy mladá- pít hodně vody a nechodit moc na sluníčko- tak to prý ona dělá. Pak mluví o novém albu- na tomto albu chtěla spolupracovat s novými lidmi a umělci.
Celý rozhovor si poslechněte tady :)

Syke'd on New Music

31. května 2013 v 12:16 | Michelle
Je to ve stejný den a na stejném místě jako ten Pro Motion Exclusive s Johnem Mingionem, jen je Avril zpovídána někým jiným (taky se o to nejdřív poprali kdo si s ní bude povídat :D)

Mluví o psaní písniček s Chadem, o své nadaci a o tom, že by chtěla jednou hrát ve filmu. Pak mluví o novém albu, videu Here's to Never Growing Up a nadcházející svatbě :)

Pro Motion Exclusive (rozhovor s Johnem Mingionem)

29. května 2013 v 21:37 | Michelle
Tohle video mi dneska udělalo největší radost :) Nejdřív Avril mluví o tom, že nejhezčí zážitek byl, když vyhrála svojí úplně první cenu, pak o novém albu a Hello Kitty a dokonce mluví i o své roli ve filmu Fast Food Nation, prý to bylo velmi stresující.

Říká, že má hodně ráda skupinu The Beach Boys (já taky, poslechla jsem si několik písniček a je to fajn hudba, připomíná mi Chorvatsko, když jsme jeli na jedné lodi, pořád tam hráli písničku Kokomo :)) A nakonec prozradila, že má moc ráda New York :)

VH1- rozhovor

28. května 2013 v 16:40 | Michelle
V první části rozhovoru pro VH1 mluví Avril o svém outfitu ve videu Here's to Never Growing Up, o novém albu a o svém vystoupení v pořadu Dancing with the Stars.

Ve druhé části mluví o Chadovi a krásně se u toho usmívá :)

A nakonec, ve třetí části, mluví o Marilynu Mansonovi a písničce Bad Girl :)
 
 

Reklama

Copyright © 2008 - 2013 avrillavigne.blog.cz