Rozhovory

Avril si povídá s Maxwellem- Saturday night online

26. května 2013 v 13:35 | Michelle
Konečně někdo kdo Avril nezpovídá jen o Chadovi, svatbě a prstýnku. Mluvila o Here's to Never Growing Up, o Abbey Dawn- jak to začalo pouhým navrhováním triček, které se prodávají na koncertech. Taky o Evanovi (tenhle chlápek musí být velký fanoušek Avril, protože si přiznejme, že Evana znáte jen když znáte Avril) a jak ráda komunikuje s fanoušky na facebooku :)

95.5 WPLJ- rozhovor

24. května 2013 v 14:25 | Michelle

Jak nechala Marilyna Mansona oholit jí hlavu

22. května 2013 v 20:24 | Michelle
Je tu další ze série rozhovorů pro MTV News- tady Avril vypráví jak jí napadlo, že Marilyn Manson by byl skvělý pro písničku Bad Girl a jak jí oholil kousek hlavy :)

102.7 New York- rozhovor

21. května 2013 v 20:52 | Michelle
Avril opět mluví o videu Here's to Never Growing a o Chadovi. Také jsme se dozvěděli, že duet s Chadem Let me go, je písnička o přechodu z jednoho vztahu do druhého. Nejdříve bylo divné zpívat píseň o rozchodu, když spolu začali chodit a tak změnili význam, je to tedy písnička o cestě mezi vztahy. Další zajímavá věc: nedávno prý jeli v autě a v rádiu hráli How you remind me, tak to dali nahlas a povídali si o tom jak je to skvělá píseň :)

Když Avril slyšela poprvé v rádiu Complicated, zrovna seděla v náklaďáku při propagaci tohoto singlu. A když poprvé slyšela v rádiu Here's to Never Growing Up, seděli s kámošema na parkovišti a pili šampaňské a měli z toho strašnou radost :D

Access Hollywood- rozhovor s Chadem a Avril

21. května 2013 v 20:36 | Michelle
Chad: "Ten prsten jsem sám vykopal v dole! Jestli jsem věděl, že Avril řekne ano? Myslím, že ten prsten mi hodně pomohl!" :D Avril pak mluví o tom, jak se seznámili a jak jí Chad požádal o ruku. A pak ještě Chad prozradil jaké rady do manželství dostal: "Mám prý vždycky říkat jen ano, všechno je moje vina a za všechno se mám okamžitě omluvit!"

MTV News- rozhovor

21. května 2013 v 19:54 | Michelle
Avril říká, že plánování svatby je skoro jako práce na plný úvazek. "Nejdřív jsme spolu jen psali písně a pak už neodešel :) Stali jsme se dobrými přáteli a plánovali další a další schůzky. Teď jsme zasnoubení.

92.3 New York- rozhovor

21. května 2013 v 19:46 | Michelle
Avril mluví hlavně o Here's to Never Growing Up a svatbě s Chadem. Vypadá to, že se budou brát ve Francii v Paříži, moderátor to jen tak nadhodil a Avril se jen usmívala :)

4music- rozhovor část 3

19. května 2013 v 22:06 | Michelle
Ve třetí části našeho rozhovoru s Avril Lavigne, mluví kanadská hvězda o jejích největších životních lekcích v randění, jejím perfektním svatebním playlistu a o smyslu života. 28-iletá zpěvačka pracuje v hudebním průmyslu od svých 15 let a krutým způsobem zjistila jak může kariérní tlak zničit vztah. Avril- právě zasnoubená s frontmanem Nickelback Chadem Kroegerem- se v listopadu 2010 rozvedla s prvním manželem, Deryckem Whibleym ze SUM 41, po třech letech manželství. Přečtěte si jak diskutuje o důležitosti rovnováhy ve zdravém vztahu a užívání si života. Taky odhaluje smysl života! Oh, Avril...

4music- rozhovor část 2

19. května 2013 v 18:35 | Michelle
Ve druhé části našeho exkluzivního rozhovoru s Avril Lavigne jsme mluvili o spolupracích na jejím pátém albu s rockerem Marilynem Mansonem a snoubencem Chadem Kroegerem z Nickelback. Avril také odhaluje tajnou spolupráci se známou ženskou pop star, a diskutuje o tom, proč spolupracuje raději s muži než se ženami.

Avril přiznává, že nechce stárnout

18. května 2013 v 12:25 | Michelle
Ve videu Avril vysvětluje jak byl vybrán singl Here's to Never Growing Up. Nahrála ho asi v jedenáct večer a slyšela ho až když přišla druhý den do studia. V tu chvíli si řekla, že to je ono, to zní jako singl. A když ho slyšel LA Reid, začal tleskat a navrhl singl hned vypustit.

Access Hollywood- 15.5.2013

16. května 2013 v 9:23 | Michelle
Avril říká, že měla představu, jaký prsten by chtěla, ale vybral ho Chad, který také udělal první krok, protože mamka vždycky Avril učila aby klukům nevolala a nepronásledovala je :)

Ještě předtím než spolu začali chodit, Avril někde řekla, že by chtěla chodit s někým o 10 let starším a Chad je přesně o 10 let starší :D Pak ještě mluví o tom jak se přestěhovala do Francie a o nových písničkách (další singl bude rockový :))

4music- rozhovor část 1

12. května 2013 v 14:49 | Michelle
Kanadská pop-punková královna Avril Lavigne je zpátky! Nejenže vydává nový singl a páté studiové album na konci tohoto roku, také plánuje svatbu se svou novou láskou Chadem Kroegerem z Nickelback. Tento pár se do sebe zamiloval zatímco pracovali na Avrilině novém albu a spolupracovali na jejím novém singlu a letní hymně Here's to Never Growing Up. V první části našeho exkluzivního rozhovoru mluví Avril o přicházejícím videoklipu, jak prošvihla svůj maturák a o její filosofii žít přítomností.

Wango Tango- rozhovor

12. května 2013 v 13:44 | Michelle
Avril prozradila, že když se ráno připravovala na ten festival, Chad si ve sprše zpíval :D Je to prý sranda když jsou v domě dva zpěváci :D Taky mluvila o tom, jak je facebook a twitter super věc, protože může komunikovat s fanoušky a vkládat tam fotky :)

Radio.com- rozhovor

10. května 2013 v 14:44 | Michelle
Avril říká, že Here's to Never Growing Up nahráli hned jak ho napsali. Když už bylo všechno hotové, přišla do místnosti a všichni kdo tam byli zavolali Máme první singl! a Avril řekla Vážně ho máme? :D A pak přišel LA Reid a Avril mu nějaké písničky přehrála a když hrálo Here's to Never Growing Up, stoupnul si a začal tleskat a to bylo prostě skvělé! :)

Take40- rozhovor

7. května 2013 v 20:54 | Michelle
Konečně je tu video, ze kterého už jsme viděli malý screen a kde to Avril moc slušelo :) V tomhle videu mluví Avril o tom jak vznikalo Here's to Never Growing Up- zdálo se jí super použít tam kapelu Radiohead (její nejoblíbenější písnička je Creep).

Na tomto albu začala Avril pracovat s Chadem Kroegerem a později s Davidem Hodgesem z Evanescence. Tyhle tři strávili měsíce psaním písniček. Pak mluví o Chadovi a jak se poznali, což už všichni víme ;)

Avril se ráda baví, nechce nikdy zestárnout (i když se to bohužel stane) a uvnitř je mladá a ráda dělá hloupé věci :)

Fuse- rozhovor

2. května 2013 v 13:56 | Michelle
Avril tohle album vytvořila, protože pořád miluje hudbu, zkoušela nový zvuk a pracovala s novými lidmi, takže je album velmi rozmanité. Na albu je písnička s Marilynem Mansonem a také písnička Hello Kitty, která je elektronická a je úplně jiná než co kdy Avril dělala. Avril je z alba nadšená a těší se na turné.

heraldsun- Hudba udržuje Avril mladou

2. května 2013 v 12:59 | Michelle
Popová princezna je zpátky s novým singlem a snoubencem, ale některé věci nemění.

Tvůj nový singl Here's to Never Growing Up se právě hraje v australském rádiu, plánuješ tam dělat nějaké promo?
Před pár měsíci jsem tam byla s Nickelback na turné. Nemusela jsem hrát a tak jsem si užívala město. Bylo to poprvé co jsem tam byla a nepracovala.

ET Canada- video (rozhovor)

24. dubna 2013 v 11:07 | Unwanted
Velké novinky! Album vyjde v září a svatba bude buď v červenci nebo v srpnu! Pak Avril dostala takový malý kvíz o Nickelback a vedla si velmi dobře!

Krásné video, miluju když se Avril směje! :-)

ETalk- rozhovor

21. dubna 2013 v 10:30 | Unwanted
Tak tu máme tohle video, kde to Avril mooc sluší ;) Mluví o Chadovi, jak se poznali (že se vlastně potkali už v roce 2004 na MTV v Torontu) a že je moc šťastná, protože plánují svatbu :-)

Etalk- sneak peek

20. dubna 2013 v 12:24 | Unwanted
"Video Here's to Never Growing Up se odehrává na maturáku," prozradila Avril. "Je to poměrně jednoduché video, ale je vzrušující, protože mám bláznivé šaty a korunku." Věřte tomu nebo ne, tahleta zpěvačka, které bude příští rok 30, nikdy nebyla na maturitním plese. "Proto jsem z toho videa tak nadšená," řekla Rickovi. "Také jdeme do minulosti.. Jsem tam oblečená trochu jako v klipu Complicated."

Rick se zeptal samozřejmě i na Chada: "Už vím kde a kdy to bude. Ale to je zatím asi všechno." O svatbě toho tedy moc neprozradila, ale oba jsou prý nadšení: "plánujeme svatbu a jsme nadšení." Když se podíváme na jejich vztah, Avril svého Chada jen chválí: "když jsem ho potkala, řekla jsem si 'ten chlap je úžasný a opravdu zábavný.'"

Tady se můžete podívat na malý sneak peek ;)

Jojo Wright- rozhovor

19. dubna 2013 v 15:13 | Unwanted
A tady je konečně rozhovor ^^ Avril mluví o Here's to Never Growing Up, písničce Hello Kitty a Bad Girl na albu, pak o Chadovi, jak se poznali a jak ji požádal o ruku. Taky vypráví o Marylinu Mansonovi, že je s ním zábava a Avril ho hodně respektuje.

Pak už jí prostě nerozumím kvůli tomu přeskakování videa. Jen vím, že tam něco říkala o tom jak jednou přišla do její šatny holka a security si mysleli, že je to Avril, protože byla stejně oblečená.

Našla jsem ještě dvě minutový videa i s obrazem ;) celý článek ;)

Chelsea Lately- rozhovor

12. dubna 2013 v 12:21 | Unwanted
Tak jestli jste byli naprosto unešeni z minulého videa, tak tohle vás totálně pohltí ;) Avril je tam snad ještě krásnější, má na sobě úžasné černo-zelené šaty a nádherné boty!

S Chelsea mluví o svatbě, o Chadovi, jak ho "donutila" udělat si tetování, o tom jak se sama na vlastní pěst přestěhovala do Francie a brala hodiny francouzštiny a jak byla v Pařížské nemocnici. Tohle video prostě musíte vidět! ;)


Další rádiové rozhovory

11. dubna 2013 v 10:54 | Unwanted

104.3 My FM (9.4.2013)

11. dubna 2013 v 10:44 | Unwanted
Poslechněte si a podívejte se na rozhovor, kde Avril mluví o Here's to Never Growing Up a o Chadovi ;) A tady najdete nějaké fotky ;)

Best of Johnjay and Rich- rozhovor

10. dubna 2013 v 21:53 | Unwanted
Jak jsme se mohli dozvědět už v minulých letech, Avril ráda poslouchá jazz a také klasickou francouzskou hudbu. Jinak v tomhle rozhovoru nic moc nového a zajímavého nebylo, taky jsem jí moc nerozuměla :D Nikdo neví co se stalo na konci, ale buď jim to vypadlo nebo jim Avril schválně zavěsila :D Ptali se jí o čem by nechtěla mluvit a ona řekla, že si je vědoma faktu, že... píp píp píp :D :D :D Poslechněte si to tady ;)
 
 

Reklama

Copyright © 2008 - 2013 avrillavigne.blog.cz