Rozhovory

Avril odpovídá na dotazy od fanoušků

16. listopadu 2011 v 13:40 | Unwanted

The River 101,3- rozhovor

1. listopadu 2011 v 16:01 | Unwanted
"Jedna z mých nejoblíbenějších písniček je Goodbye, inspirovala název alba Goodbye Lullaby. Tenhle song jsem napsala a produkovala úplně sama. Když zrovna nevystupuji, nejradši chodím na párty (HELL YEAH!! :D) Ale hlavně miluju zpívání, opravdu si svou práci užívám. Také mám svou módní značku Abbey Dawn a na jaře 2012 mi vyjde první kompletní kolekce. Nemám moc ráda sendviče, mám raději saláty, polévky a zeleninu. Předchozí turné mělo větší produkci, tohle je spíše o kontaktu s fanoušky a o mojí hudbě."

AUDIO

Virgin Radio Exclusive- rozhovor

12. října 2011 v 15:42 | Unwanted
"Jsem teď celý říjen v Kanadě, budu také v Montrealu, v Quebecu, kde mám rodinu. Miluju zpívat svoje největší hity, protože publikum je najnadšenější a nejhlasitější. Jsem ráda, že Wish You Were Here bude další singl, protože nejlépe reprezentuje Goodbye Lullaby. Na tour je se mnou mamka, povídáme si a je to moc milé (chtěla bych mít s mamkou taky takovej hezkej vztah :´-)) Zastávkou v Kanadě ukončím turné a v lednu začnu pracovat na novém albu."

92,5 FM Montreal- rozhovor

11. října 2011 v 16:03 | Unwanted
"Zastávkou v Kanadě ukončuji svoje turné, jsem ráda, že jsem zpátky doma, je tu se mnou moje maminka. Mám rodinu po celé Kanadě, v Montrealu a v Quebecu. Polovinu tohohle alba jsem si napsala úplně sama. Třeba Darlin jsem napsala když mi bylo 15. Je tam více piána a kytar a je to více akustické. Na turné hraju takový mix rockenrollu a akustiky. Protože jsem teď celý měsíc v Kanadě, řekla jsem si, že je to perfektní příležitost vzít s sebou mamku :-) Je z toho všeho taky nadšená, chodí na mé show a je velmi pyšná. Vždycky mi pak říká, že to bylo skvělý a líbí se jí mé outfity. Teď dokončím turné a asi tak v lednu začnu pracovat na novém albu, už jsem vlastně trochu začala (nemohla říct nic, co by mě potěšilo víc :-)) Většinou nepíšu když cestuji, takže začnu až v tom lednu. Bude to mix písniček ve stylu Goodbye Lullaby a předchozích alb. Mám dobré zprávy - přesunula jsem se od RCA Records k Epic Records. S RCA jsem musela hodně bojovat aby mi vydali tuhle desku, takže jsem ráda, že budu pracovat s LA Reidem, který mě poprvé zapsal a věří mi (dobře si udělala Avril, RCA jsou prostě tupci!!) Prostě se mě nesnažil změnit a dovolil mi být sama sebou. Někdy musíme projít různými věcmi, život je dlouhá cesta, se vším se musíme vyrovnat a držet hlavu vzhůru za jakékoliv situace (a tohle je právě jeden z důvodů proč ji tak miluju, dává mí sílu přežít všechny ty s*ačky, kterýma občas procházím :´-)) Nedávno jsem byla svatbě Kim Kardashian, byla to zábava!! Svatby jsou zábavné, jsou tam dorty a hudba a je to oslava lásky :-)"

AUDIO

C95 FM- rozhovor

11. října 2011 v 15:25 | Unwanted
"Jsem šťastná, že můžu být celý měsíc v Kanadě. Předchozí turné mělo větší produkci, tohle je hlavně o mých písních. Písničky z Goodbye Lullaby co hraju jsou moje nejoblíbenější. Začínám s Black Star, pak taky I Love You, Alice (kterou jsem napsala pro film Alenka v říši divů) a samozřejmě moje singly What the Hell a Wish You Were Here, ke kterému jsem právě natočila videoklip a doopravdy tam brečím. Vyjde v listopadu. Moc ráda objevuji nové kultury, zrovna jsme skončili v Evropě." To, že hrála v Cheers a bere na turné svojí mamku, už víme :-)

AUDIO

ET Canada- rozhovor 4.10.2011

10. října 2011 v 17:00 | Unwanted

ET Canada- rozhovor 6.10.2011

10. října 2011 v 16:33 | Unwanted

ET Canada- rozhovor 7.10.2011

10. října 2011 v 16:00 | Unwanted

Rozhovor- CKRV FM v Kamloops

7. října 2011 v 16:45 | Unwanted

Wonderwall- rozhovor

7. října 2011 v 16:15 | Unwanted
"Jsem šťastná, že jsem s kariérou začala když jsem byla malá. Bylo mi 17 a teď je mi 27, nemůžu uvěřit tomu, že je to už 10 let. Je to šílené. Mimo hudby dělám spoustu jiných věcí, mám svou módní značku Abbey Dawn se kterou jsem byla na New York Fashion Weeku. Byla jsem zrovna na turné v Evropě tak jsem odletěla do New Yorku a pak zase zpátky, bylo to bláznivé. Těším se až vydám svou první kompletní kolekci na jaře 2012. Je tam obuv, plavky, brýle a dokonce pánské oblečení. Také mám nový parfém Wild Rose, který následoval po Forbidden Rose (je mu hodně podobný) a ještě předtím byl Black Star. Samotná vůně se vytváří až naposled, nejdřív se musí udělat flakónek, poselství apod. Goodbye Lullaby je úplně jiné než moje předchozí alba, je více popový a emocionální. Můj nový singl Wish You Were Here ho reprezentuje nejlépe. Moje turné je hodně namixované, je tam rockenroll, ale i pomalejší písně. Ty největší hity jsou vždycky zlaté hřeby večera, všichni zpívají se mnou. Jednoho dne bych chtěla mít setlist sestavený jen ze singlů. Mám také vlastní Nadaci Avril Lavigne, chtěla jsem pomáhat dětem, dříve jsem pracovala s nadací Make A Wish."

The O Show- rozhovor

4. října 2011 v 15:12 | Unwanted

98,5 Virgin Radio- rozhovor

4. října 2011 v 14:35 | Unwanted
"Pořád mám strašně ráda koaly, když jsem byla naposledy v Austrálii, hned jsem šla do ZOO, abych si je mohla pohladit :-) Mám ráda zvířata, ale doma žádné nemám, protože stejně pořád cestuju. Ve videu Wish You Were Here jsem doopravdy brečela. Nechtěla jsem žádné cibule, chtěla jsem to opravdové. Také mě poslední dobou hodně zaměstnává Abbey Dawn a další projekty. Ráda se procházím s kamarádkami, vařím a maluju. Pořád zapomínám texty, to je třeba když jsem na koncertě a někdo drží nějakej banner, já si ho čtu a zapomenu text :D"

AUDIO

MyBliss- rozhovor

1. října 2011 v 11:11 | Unwanted

SUN FM!- rozhovor 27.9.2011

30. září 2011 v 17:38 | Unwanted

Kolín nad Rýnem- rozhovor

27. září 2011 v 16:56 | Unwanted

97,5 EZ Rock- rozhovor

27. září 2011 v 16:07 | Unwanted
Avril je nadšená, že Abbey Dawn se rozrůstá a na jaře 2012 vyjde první kompletní kolekce. Už jí má 3 roky a teď tam taky přibylo pánské oblečení, obuv, plavky, brýle a tašky. Je to její osobní styl, je rokenrollový, ostrý a roztomilý. Moderátorka říká, že miluju boty Abbey Dawn a Avril říká, že ty boty jsou opravdu bláznivé a to má ráda :-) Pak mluví o parfémech, takže nic novýho a taky o tom, že je stydlivá :-) Potkala spoustu známých osobností jako je Princ Charles nebo Johnny Depp a nejlepší byl Princ Charles, byla z toho úplně "odvařená", protože on jí znal! :DDD A moc ráda by pracovala s Eminemem, protože dělá úplně jiný styl a chtěla by zkusit něco jiného :-) O turné už také všechno víme :-)

AUDIO

inMusic.ca (Paříž)- rozhovor

26. září 2011 v 17:43 | Unwanted
V čem je tohle turné liší od ostatních?
Na tomhle turné zažívám nejvíc zábavy za celý svůj život. Mám spoustu materiálu na výběr, některé rockové věci jako Sk8er Boi, What the Hell, ale i balady jako Wish You Were Here a Keep Holding On. Je to prostě takový mix a hlavně je intimnější než to předtím.

Jaké kapely jsi největší fanoušek?
Mám ráda Linkin Park a One Republic.

Co uděláš jako první když slezeš z pódia?
Většinou jsem strašně unavená a je mi horko, takže si dám sprchu a najím se. Někdy je to opravdu vyčerpávající, pobíhat hodinu a půl po pódiu a zpívat.

Objevíš se někdy v nějaké reality show?
Ne :D Dělám hudbu a jsem módní návrhářka, to mě baví, ale reality show opravdu ne :D

AUDIO

Rozhovor- Belgie

26. září 2011 v 16:01 | Unwanted

NRJ- rozhovor

26. září 2011 v 15:51 | Unwanted

Billboard Magazine- rozhovor

22. září 2011 v 13:15 | Unwanted

NRJ- rozhovor

21. září 2011 v 15:10 | Unwanted

E! News- rozhovor

30. srpna 2011 v 15:29 | Unwanted

Avril Lavigne: "Jsem posedlá platformou!"

15. srpna 2011 v 17:02 | Unwanted
I Heart Heels: Tvoje módní značka Abbey Dawn se na jaře rozšíří! Co bylo na vytváření jarní kolekce nejzábavnější?
Avril Lavigne: Vymýšlení návrhů a designů je jedna z mých nejoblíbenějších částí celého procesu. Miluju novou Abbey Dawn obuv, protože je to nová kategorie mé značky a vždycky jsem chtěla dělat boty! Abbey Dawn je pro mě velice důležité. Jsem do všeho zapojená od začátku do konce - od návrhů přes grafiku až po výrobu. Osobnost značky reflektuje můj vlastní styl, takže do prodeje nejde nic, co bych sama nenosila!

Co dělá jarní kolekce tak "rockersky šik" a co jí dělá tak "ženskou"? Můžeš nám říct pár detailů?
Inspiraci bereme z mého života, hudby a cest abychom vytvořili designy, které mísí rock ´n rollový přístup s ženskou ostrostí. Máme jasné barvy, kovové fólie spojené s měkkou bavlnou a hedvábím. Miluji jak odvážné, jedinečné a zábavné ty kousky jsou.

Platformové botičky jsou úžasné! Nosíš hodně platformu?
Jsem posedlá platformou!

Studio 92- rozhovor

9. srpna 2011 v 11:41 | Unwanted
Trochu starší rozhovor pro Peruánské rádio Studio 92, když Avril zrovna propagovala Abbey Dawn v Berlíně.

Co právě děláš v Berlíně?
Ahoj, jak se máte? Já se mám fájn. Jsem na trade show Bread and Butter pro moji módní značku Abbey Dawn.

Jaké očekávání máš pro tvoji show v Limě?
Bude to hodně zábavné. Show se jmenuje The Black Star Tour a bude to mix starých a nových písniček. Budu hrát na kytaru a na piáno, jsem nadšená. Jsem opravdu nadšená, že se vracím zpátky.

Jaký je rozdíl mezi The Black Star Tour a tvými předchozími koncerty?
Myslím, že jsem starší, víc jsem toho zažila, můj hlas je silnější a celkově jsem lepší ve vystupování na pódiu.

Capricho Magazine- rozhovor

27. července 2011 v 12:23 | Unwanted
Brzy budeš v Severní Americe. Jsi nadšená z toho, že se vrátíš do Brazílie?
Jsem velmi nadšená z toho, že vezmu TBST do Brazílie! Tohle tour je úžasné! Je to podruhé co jsem na turné s touhle kapelou a na pódiu se fakt dobře bavíme.

Jaké jsou tvé vzpomínky na poslední návštěvu naší země?
Tam byly některé z největších a nejlepších vystoupení, které jsem kdy měla! Hrála jsem v obrovských halách! Bylo to obrovské! Jsem nadšená, že jedu zpátky!

Co mohou fanoušci očekávat od nového vystoupení?
Slibuji, že to bude skvělá show. Bude to mix starých a nových písní a doufám, že bude publikum zpívat se mnou! Budu hrát na kytaru a na piáno. Na bubny tentokrát hrát nebudu, protože můj bubeník je neuvěřitelnej. Měli byste přijít a podívat se na to.
 
 

Reklama

Copyright © 2008 - 2013 avrillavigne.blog.cz