Rozhovory

Terra Peru- rozhovor

21. července 2011 v 14:59 | Unwanted
Avril Lavigne poskytla exkluzivní rozhovor, kde mluví o její kariéře, image a dospívání s fanoušky.

Cítíš se pohodlně s nálepkou punk-rockové princezny?
(směje se) To je nálepka, kterou mi dalo spousta lidí, je to docela vtipné, ale je mi to jedno. Rocková princezna, punková princezna, cokoliv.

Takže s tím opravdu nemáš problém?
Ne. Opravdu si nemyslím, že jsem punk v jakémkoliv směru a už vůbec ne v mé hudbě. Rozhodně je mi bližší pop-rock, ale myslím si, že můj přístup a způsob jakým vidím sama sebe je důvod toho, proč mi dali tuto nálepku.

Máš hodně fanoušků, kteří s tebou vyrostli, byli to teenageři, když vyšlo tvé první album a teď jsou dospělí. Cítíš, že píšeš stále pro ně nebo se snažíš zaujmout nové publikum jako před 10 lety?
Ano, cítím, že někteří fanoušci se mnou vyrostli a je to skvělé, protože vidím ty lidi růst. Rozhodně si všímám, že jsou teď jiní a to je skvělé.

Oidos Sucios (Hudební portál Venezuela)- rozhovor

20. července 2011 v 14:13 | Unwanted
Jaké jsou tvá očekávání pro tvůj první koncert ve Venezuele?
Moje očekávání pro The Black Star Tour jsou vysoká, poprvé budu hrát ve Venezuele. Je úžasné když zpíváte publiku, které jste nikdy předtím neviděli.

Je rozdíl mezi tvým prvním albem "Let Go" z roku 2002 a tvým posledním, Goodbye Lullaby. Jak ses vyvinula jako umělkyně?
Od prvního alba uplynulo spustu času, jako člověk a umělec rostu a vyzrávám, všechny ty zážitky, které prožívám mě inspirovaly k psaní a teď můžu psát daleko víc.

Ve Venezuele jsi ovlivnila spoustu mladých zpěváků a mladé publikum tě vidí jako vzor, napodobují tvůj styl a kupují si Abbey Dawn. Jaký máš z toho pocit?
Je to potěšující ovlivňovat ostatní umělce, je to skvělá věc a jsem šťastná, že mám ve Venezuele tolik fanoušků a těším se, až je potkám.

#Trending- rozhovor

20. července 2011 v 13:46 | Unwanted
Avrilina módní rada, je oblékat se pohodlně, i kdyby to mělo být bláznivé. Jak všichni víme, Avril má svou módní značku Abbey Dawn, se kterou začala přibližně před 3 lety. Abbey Dawn je její osobní styl a nejradši má velké mikiny a její nejoblíbenější barva je zelená a červená. Co se týče vlasů, dříve si je podbarvovala černě, pak přešla na růžovou, jednoho dne ji napadla zelená a občas to mixuje :D Teď to má trochu vybledlé, ale přemýšlí o modré nebo oranžové :D Její poselství pro fanoušky je být sám sebou a nenechat nikoho to změnit ;-)

VIDEO

Music & Musicians- rozhovor

12. července 2011 v 9:46 | Unwanted
Goodbye Lullaby je Avrilino první nové album po čtyřleté pauze a její nejemocionálnější počin. Lavigne, která se narodila v Ontariu, vždy pomáhala s psaním svých písní, včetně hitů jako "Complicated", "Girlfriend" a "My Happy Ending" - ale na nové desce jí to jde ještě lépe, polovinu si napsala úplně sama.

eTalk- rozhovor

6. července 2011 v 14:09 | Unwanted

Setkání s Avril- rozhovor

28. června 2011 v 13:52 | Unwanted
Nesmělo se nahrávat ani fotit, ale alespoň máme otázky a odpovědi :-) Avril se s účastníky nejprve pozdravila a pak se zeptala jak se jmenují a kolik jim je let. Protože na sobě meli Abbey Dawn, Avril na to nezapomněla poukázat a řekla jim, že vypadají dobře :-) Když zjistila, že jsou to členové AvrilBandaids, řekla: "Vy jste z Bandaids? Ty stránky jsou absolutně nejlepší, ti lidí co je spravují ví co dělají."

MMVA- rozhovor

27. června 2011 v 13:59 | Unwanted

RTL- rozhovor

9. června 2011 v 13:47 | Unwanted
Po čtyřroční pauze přichází Avril Lavigne zpět - a jak: s novým albem v zavazadle, hudba se liší od předchozích alb a tento rok je 26-iletá kanaďanka na turné. V exkluzivním rozhovoru mluví zpěvačka o její hudební změně, práci s ex-manželem Deryckem Whibleym a odhaluje, proč během koncertu v Clevelandu ztratila nervy.

D-You časopis (Itálie)- rozhovor

12. května 2011 v 13:36 | Unwanted

Ve světě Avril

Rozhovor se známou a milovanou kanadskou zpěvačkou. Zajímavosti z jejího světa. Když jsem jí potkala, vzpomněla jsem si, že byla v úplně prvním čísle D-You.

NCn2W.jpg

Top Fashion- rozhovor 4.5.2011

6. května 2011 v 14:56 | Unwanted
Kromě hudby měla Avril spoustu příležitostí, jako třeba vytvářet parfémy nebo spolupracovat s módní značkou Lotto. Miluje hvězdy a z barev růžovou, fialovou, zelenou a černou. Vždycky říká, že móda je součástí toho co dělá, natáčí hudební videa, chodí po červeném koberci a fotí photoshooty. Ráda se baví make-upem, lakováním nehtů a módou (z návrhářů má nejraději Betsey Johnson).

VIDEO

TWITTER Updates!:

Hong Kong!!! VYPRODÁNO v Asia World Expo Arena!!! Všichni se uvidíme za pár hodin xoxoxo Miluju vás
Velká čínská zeď & První skvělá show tour v Pekingu!
@AbbeyDawn je teď dostupné také na @punkdotcom -

Čína- rozhovor 27.4.2011

3. května 2011 v 15:45 | Unwanted

Čína- rozhovor 27.4.2011

2. května 2011 v 16:16 | Unwanted

5 otázek pro Avril Lavigne

2. května 2011 v 11:26 | Unwanted
Proč jsi svoje album nazvala Goodbye Lullaby?
Ukolébavka (Lullaby) je něco sladkého, uklidňujícího a utěšujícího. Goodbye Lullaby představuje vyvíjení, měnění a posunování se dopředu z toho uklidňujícího místa. Je to o tom, nechat jít věci, které jste si mysleli, že potřebujete, být silní a o nalezení vlastní síly.

Jaká píseň pro tebe byla nejodlišnější?
"Darlin" je první kompletní píseň, kterou jsem napsala, když mi bylo 15 a konečně jsem se rozhodla nahrát ji pro tuhle desku. Je o kamarádovi.

Jaký nejšílenější drb jsi o sobě slyšela?
Slyšela jsem, že jsem zemřela při snowboardové nehodě. Stalo se to o dovolené a spousta kamarádů mi volalo a psalo jestli jsem v pořádku. Bylo to opravdu divné!

Nadace Avril Lavigne podporuje děti a mladistvé žijící s vážnými onemocněními a zdravotními postiženími. Proč je to pro tebe důležité?
Vždycky jsem byla zapojena v různých charitách a dávání zpátky je něco, v co opravdu věřím. Pomáhání dětem a lidem se zdravotním postižením je něco o co se opravdu hluboce zajímám a Nadace Avril Lavigne je pro mě způsob jak se tomu věnovat delší dobu. Také jsem chtěla vytvořit něco, co by snad inspirovalo ostatní lidi k zapojení se.

Když se podíváš zpátky na video Sk8er Boi, co si myslíš o té dívce z videa v porovnání s tím, kým jsi teď?
Když jsem udělala Sk8er Boi neměla jsem tušení jak úspěšným se stane nebo jak úžasné příležitosti bych mohla mít.

Peking, Čína- rozhovor 27.4.2011

2. května 2011 v 11:05 | Unwanted

Huffington Post- rozhovor

28. dubna 2011 v 16:17 | Unwanted
Tvůj singl/video What the Hell je malý kousek z tvého 15-písničkového alba, Goodbye Lullaby.
Pracovala jsem na tomhle albu přes dva roky a je to nejdelší doba, kterou jsem strávila přípravou alba. Jsem na tuhle desku velmi pyšná.

Kromě toho, že jsi umělkyně, co jsi ještě dělala na tomhle albu?
Poprvé jsem produkovala dvě písničky.

Jaký byl proces psaní písní?
Vždycky jsem si psala sama písně, minimálně jsem na každé spolupracovala. Na téhle desce jsem napsala polovinu úplně sama, takže jsem velmi nadšená.

Gala Magazine- rozhovor

22. dubna 2011 v 13:39 | Unwanted
Kdo je opravdová Avril Lavigne?
Dívka, která hodně přemýšlí a je extrémně loajální. Není to hyperaktivní popová hvězda, ale osoba, která je podobná novému albu Goodbye Lullaby. Někdo, kdo je plný emocí, vážnosti a hloubky.

Když mluvíme o Goodbye Lullaby, je pro tebe těžké se loučit?
Myslím, že je to nejtěžší a nejsmutnější věc, kterou musíme udělat. I když vám to láme srdce, je důležité říci sbohem když je čas.

Co bys udělala pro lásku?
Když miluji, opravdu miluji. Nemám hranice. Je to krásné, ale zároveň hrozné.

Di RCTI (Indonesie)- rozhovor

21. dubna 2011 v 15:36 | Unwanted

Teen Vogue- rozhovor

20. dubna 2011 v 14:05 | Unwanted
S upřímným novým albem a prosperujícími kosmetickými produkty, Avril Lavigne dokazuje, že má vytrvalost. Avrilino nejnovější album Goodbye Lullaby (právě v prodeji) je "hlubší, více holé a emocionální," jak sama odhalila. "Je o nalezení vnitřní síly a posunutí se dopředu."

Stars Magazine- rozhovor

11. dubna 2011 v 15:38 | Unwanted

Jsem velmi nezávislá, ale miluju být zamilovaná!

Po dvouletém hudebním tichu se Avril Lavigne, která se bojí kamer, osvobodila od přítele Brodyho Jennera a dala fanouškům a médiím vědět o čem je Goodbye Lullaby. Během jejího promo turné se podívala do Francie, kde Stars Magazine ukořistil 15 minut jejího času a udělal s ní rozohovor! V luxusním hotelu George V nám zpěvačka vyprávěla o její hudbě a módní značce... A také trochu o l.á.s.c.e.

Rádiové rozhovory

10. dubna 2011 v 17:15 | Unwanted
Fifi a Jules Show (začátek 15:50)
Na začátku Avril mluví o novém albu Goodbye Lullaby. Dále říká, že je šťastná, že je zpátky v Austrálii, už byla dokonce surfovat. Dřív neměla vůbec ráda rozhovory. Ono totiž když je vám 17 a jste navíc velmi stydliví a introvertní, je to divný. Teď už se k tomu staví jinak, je to dobrá příležitost komunikovat s fanoušky a mluvit o desce. Svému dřívějšímu já by dala radu být sama sebou a to také vždycky dělala. Vždycky měla ráda koaly, zrovna nedávno byla v Taronga ZOO se na ně podívat a také na klokany. Chtěla si je i podržet (koaly, ne klokany :D), ale mohla si na ně jen sáhnout. Twitter používá hlavně ze svého mobilu BlackBerry. Píše co zrovna dělá a komunikuje s fanoušky.

Fifi a Jules Show

Channel V- rozhovor

4. dubna 2011 v 16:46 | Unwanted

The Hot Hits- rozhovor

1. dubna 2011 v 17:01 | Unwanted

Sunrise 2011 (Austrálie)- rozhovor

1. dubna 2011 v 16:36 | Unwanted

Fuse TV Top 20 Countdown- rozhovor 9.3.2011

28. března 2011 v 17:13 | Unwanted

KKBox, Hong Kong- rozhovor

25. března 2011 v 17:03 | Unwanted
 
 

Reklama

Copyright © 2008 - 2013 avrillavigne.blog.cz