Rozhovory

StyleList- rozhovor

15. srpna 2010 v 19:12 | Unwanted
V létě 2009 představila Kanaďanka světu svůj první parfém, Black Star. Zpěvačka ale posouvá věci do dalšho levelu s Forbidden Rose. Láhev je ve tvaru hvězdy s víčkem černé růže. Avril říká, že Forbidden Rose je o "posouvání hranic bez limitů."

Rozhovor- Chorvatské OK!

4. července 2010 v 17:08 | Unwanted
Po dlouhé době je Avril znovu šťastná, úspěšná a spokojená. Po rozvodu s manželem Deryckem jsou konečně přátelé. Uvedla nový parfém a brzy vyjde její nové album. Zbožňovali jsme Black Star a konečně je tady jeho nástupce, Forbidden Rose. Když s námi Avril po telefonu mluvila, byla velice šťastná. Probírali jsme její parfém a kosmetické rituály a triky a vy se teď můžete podívat co odpověděla.

Rozhovor (Fancy)- červenec 2010

2. července 2010 v 19:19 | Unwanted
Není už skejťačka. Vyměnila pytlovité kalhoty za šaty od Chanelu. Ale černému make-upu se nebrání.

Rove- rozhovor

15. června 2010 v 16:20 | Unwanted

Rozhovor (In Style)- červen 2010

3. června 2010 v 20:14 | Unwanted
Tento rok je rok Avril Lavigne: V únoru při olympijských zimních hrách ve Vancouveru, zpívala tato Kanaďanka závěrečnou píseň, pro film Tima Burtona "Alenka v říši divů" složila 25-iletá zpěvačka titulní píseň a pro módní značku Abbey Dawn navrhla odpovídající trička. Vedle toho se věnuje novému albu a -možná- nové lásce (Brody Jenner, známý z "The Hills") Při rozhovoru ve "W"-Hotelu v Los Angeles měla rock 'n' rollovou uniformu: umělecky roztrhané úzké džíny k tričku s lebkami, odznaky a voněla "Forbidden Rose".

Bulharské Bravo- rozhovor

8. dubna 2010 v 16:05 | Unwanted
Tvoje píseň "Alice" je částí soundtracku "Alice in Wonderland". Máš ráda fantastické pohádky?
Můj život je stejně tak podivný jako ten Alice (směje se). Vždycky jsem byla fanoušek příběhů a miluji animované verze. Nový styl filmu mě inspiroval k nové kolekci mé oděvní linie, Abbey Dawn. Bude stejně tak hravá a barevná jako Alice.

Rozhovor (Joepie)- 31.3.2010

1. dubna 2010 v 15:35 | Unwanted
Dva roky po hudební tichu je Avril Lavigne zpátky. Je jí 25, je rozvedená a moudřejší. Rozhovor o "Alice in Wonderland" a o padání do hlubokých jam :)

Ahoj, Avril! Jak jsi se dostala k "Alice in Wonderland" ?
"Dělala jsem kolekci ve stylu "Alice in Wonderland" pro mojí oděvní linii Abbey Dawn. Když jsem byla v hlavní kanceláři Disney, odhodlala jsem se a zeptala, jestli už mají nějaký titulní song. Odpověděli, že ne a tak jsem řekla, že bych mohla nějaký napsat. Zavolali ředitele Tima Burtona a on s tím souhlasil. Ihned jsem šla na tom pracovat, sedla jsem si k piánu a psala "Almost Alice". Když Tim ten song slyšel, dobře to komentoval. To byla velká úleva, protože ho velmi obdivuji.

Avril a Tyson Ritter- rozhovor

13. března 2010 v 12:06 | Unwanted

Alenka v říši divů- AiW rozhovor

7. března 2010 v 17:14 | Unwanted

Slink potkal Avril- BBC rozhovor

3. března 2010 v 15:05 | Unwanted

Alenka v říši divů- rozhovor

28. února 2010 v 13:38 | Unwanted

101.3 KDWB & Germany's Eins

9. února 2010 v 15:12 | Unwanted
Ve čtvrtek ráno Avril poskytla skoro devítiminutový rozhovor stanici '101.3 KDWB'. Mluví zde o jejích aktuálních projektech a dokonce vzpomíná na starší doby. Vysvětluje, jak se stala součástí projektu a mluví horlivě o filmu Alenka v říši divů. Také trochu mluví o Black Star a vypráví historku o její přezdívce Abbey Dawn. Dokonce říká, že má nové Abbey Dawn tetování, protože to pro ní hodně znamená! Dále Avril řekla, že je na svůj první parfém Black Star velmi hrdá a že byl pro ní obrovský zážitek a zkušenost pracovat na něm. A pozor - momentálně prý pracuje na své druhé vůni! Další zajímavostí je, že Avril prozradila, že si schovává různé věci z klipů (např. oblečení) a má doma většinu časopisů, kde je s ní rozhovor či fotky. Poslední 'perličkou', kterou prozradila je to, že až bude starší, měla by ráda v Kanadě své vlastní muzeum nebo něco takového, prý už několik věcí do muzea dala - podepsané kytary, oblečení z několika klipů atd.

101.3 KDWB
Germany's Eins

Rozhovor #10

17. prosince 2009 v 15:00 | Unwanted
Jak cítíš to, že si o tobě všichni povídají?
Je to zvláštní. Ještě jsem toho o mě moc nečetla, musím přiznat, že je to někdy k pobavení, i když je to i negativní.

A jak se cítíš, když obdržuješ různá ocenění a šplháš se do předních příček hitparád na celém světě?
Je to opravdu neuvěřitelné! Když jsem odjela do Japonska, tak jsem o něm moc nevěděla, ale na mě tady čekalo mnoho fanoušků. Celý den mě pronásledovali, chtěli si na mě šáhnout, obklopovali mě dárky a trvalo mi docela dlouho, než jsem dala aspoň nějakým autogram.

Jseš stydlivá?
Víte, že nejsem - ale občas opravdu jsem. Občas jsem nervózní, ale pak se opět dostanu do nálady - skáču po pokoji a dost hlasitě mluvím :). Na mě je snadno poznat, čím jsem za ten den prošla. Málokdy mě uvidíte pít Colu, protože nezavřu pusu. Nepiju ani kávu a nejím čokoládu, protože neustále mluvím.

Rozhovor #09

10. července 2009 v 19:16 | Unwanted
V novém čísle časopisu OK! je rozhovor s Avril :) Dále tam píší, že 20. července vyjde nová kolekce Abbey Dawn věnovaná dětem! ;) Podle fotky, která je v článku, bude dětské oblečení vypadat stejně jako pro dospělé, jen v menších velikostech :P

Oblékáš si Abbey Dawn?
Často nosím cokoliv z této kolekce. Můj šatník je plný, takže musím dávat oblečení Abbey Dawn do další skříně.

Zpívání nebo návrhářství?
Obojí je strašně kreativní. Miluju když můžu být aktivní a projevovat se vizuálně.

Je pravda, že stříháš vlasy svým přátelům?
Deryckovi jsem udělala "číro" . Své matce, sestře a kamarádkám dělám růžové proužky.

Rozhovor #08

10. března 2009 v 14:49 | Mi$HulQa
Nedávno Avril poskytla pro AZ Central rozhovor při přípravách na koncert ve Phoenixu, Arizoně, který se má konat příští pátek. Mluvila o svém příštím albu, o novomanželském životě a jak její fanoušci dospěli spolu s ní. Na otázku, jestli bude mít příští v pořadí čtvrté album zvuk podobný The Best Damn Thing odpověděla, že ano.

Jasně, nemyslím si, že bude smutný a temný. Myslím tím, že to záleží hodně na člověku, protože nikdy nevíte, čím si ještě projdete. Stále mi ještě zbývá nějakých šest měsíců turné, ale chci myslet pozitivně.

A jaký je to asi život pokud máte drahou polovičku, která je na turné stejně jako vy? Nebude to lehké, ale Avril to zvládá.
On je na turné, já jsem na turné a takhle to bylo vlastně po celou dobu našeho vztahu. Takže je to stejný. Domlouváme se, jak bychom se mohli vidět a když máme volno jsme spolu. Funguje to dobře.

Všimla sis, že spousta fanoušků se mění spolu s Tebou?
Jistě, všimla protože vždycky když někde hraju,tak se setkávám s fanoušky. Po koncertu se podepisuju a před ním mám obvykle meet-and-greet asi pro sto lidí. Lidi mi říkají, že byli na všech mých koncertech. Je to super. Ukazují mi fotky staré třeba 5 let, když jsem se s nimi setkala. A jsou stále tak mladí! Některým z nich může být tak 11 let a řekli mi "Oh, viděla jsem tě na tvém minulém turné" a já na to "A kolik je ti teď?"

V čem myslíš, že ses nejvíc rozvinula od počátků tvojí kariéry?
Teď vím něco o obchodnictví, zvládám zařizovat své věci a jsem tak trochu co-manažer mojí kariéry. Cítím se více kreativní a umím své show více podat. Nejsem jenom zpěvačka, protože trávím dost času na podiu a jezdím po celém světě.

Pověz mi něco o tvé nové kolekci.
Jmenuje se Abbey Dawn. Vyjde v Červenci a bude zatím pouze u KOHL's v USA. Je to můj styl, hodně jsem se na tom podílela. Pracovala jsem s týmem několika lidí, řekla jsem jim, co bych chtěla, co mám ráda, co nemám ráda a vybrala si látky, obrázky, ikonky, přívěšky a další věci. Schválila jsem všechno a také jsem to všechno do toho zahrnula. Je to zábava zkoušet něco nového a podílet se na tom.

Proč by měli lidé chodit na tvé koncerty?
Je to zábavné a každý kdo si umí užívat a má rád moji muziku si The Best Damn Tour užije. Není to nijak vážné. Každý na koncertě se baví. Je to něco jako párty.

Rozhovor #07

21. ledna 2009 v 13:49 | Mi$HulQa
Jaká jsi byla ve škole?
Úplně obyčejná holka, co chodí do normální školy. Žádná šprtka. Neměla jsem maléry, ale taky jsem často nedávala pozor. Spíš mě bavilo si donekonečna povídat. Takže jsem si to bez povšimnutí učitelů užívala. Patřila jsem do bandy teenagerů, co chodili na parties a věčně zaspávali, ale mimoto jsem taky zpívala.

Měla jsi vždycky jasno v tom, co chceš dělat?
Můj sen byl odjakživa jasný - zpěvačka. Prozpívávám se životem a to prostě miluju. Když jsem vyrůstala, zpívala jsem, kde se dalo. V klubech, na různých akcích, ve škole, v kostele, kdekoliv. Ovšem kupodivu jsem se taky chtěla stát policistkou. Myslela jsem si, že moje poslání je protivný polda!

Podporovala tě škola ve tvých snech?
Učitelky věděly, že chci zpívat, protože jsem chodila do sboru. Ale nemyslím si, že by si uvědomovaly, jak to vlastně mám. Ve škole nebyla žádná poradna pro kariéru, takže nikoho moc nezajímalo, co chceš dělat. Když už se někdo zeptal, řekla jsem pravdu. Když mi to chtěli rozmlouvat, naprosto jsem vypnula! V takových chvílích si musíš věřit.

Kdo ti dával odvahu?
Kamarádi byli skvělí, vždycky se na mé vystoupení přišli podívat. Největší podporu jsem ale nacházela v rodině a managementu. Chovali se neuvěřitelně. Je strašně důležité mít kolem sebe lidi, kteří v tebe věří stejně jako ty sama, protože existují chvíle, kdy se o ně potřebuješ opřít. A můžu říct, že oni nikdy nezklamali.

Jak jsi vplula do pravidel hudebního showbyznysu?
Po pravdě, nějaké záležitosti kolem byznysu mi unikly a byla jsem z toho pěkně zmatená. To je taky jeden z důvodů, proč vedle sebe musíš mít lidi, na které je spoleh, podporují tě a jednají narovinu. Dělají rozhodnutí v můj prospěch a já vím, že je to tak správně.

Co když narazíš na odmítnutí?
Měla jsem štěstí, každý mě vždycky chtěl slyšet zpívat, takže nebylo třeba řešit moc případů odmítání. Každopádně musíš zůstat pozitivně naladěná k jakémukoliv úspěchu ve svém životě - prostě ze sebe smeť všechnu negativitu.

Proč myslíš, že tě potkal takový úspěch?
Od začátku jsem všechno říkala napřímo, snažila se o vstřícnost a dávala najevo "taková jsem, cítím se šťastně a chci taková i zůstat". Takhle jsem se otitulovala a pak se nikdo ani nepokusil nastylizovat mě do popové princezny. Věděli, že do toho nepůjdu, nebyla bych to já.

Jak na tebe ostatní reagují teď, když jsi slavná?
Zůstávám v kontaktu se svými přáteli, ti se nezměnili. Ale nemám si co říct s nikým, kdo se mnou není v pohodě. Pokud mě někdo pomlouvá nebo kritizuje, ignoruju ho. Když se budeš zabývat maličkostmi, nezbude ti čas na ostatní, důležitější věci.

Je tvůj život takový, jaký sis ho vysnila?

Na patnáctiletou holku se to všechno událo děsně rychle. Podepsala jsem smlouvu, natočila první desku a pak to vylítlo a explodovalo... Velká změna a obrovská zkušenost, ale musím říct, že si to užívám. Žiju svůj sen. Je to tvrdá práce a někdy jsem ze všeho strašně unavená - ale toužila jsem po tom, tak to mám:-). Stát se zpěvačkou stálo za to.

Naučila ses vypořádat se s kritikou?
No... bez ní to nejde, tak jsem s tím dopředu počítala a doufám, že už mě žádná kritika nerozhodí. Nic moc proti tomu nezmůžeš, takže jediné, co ti zbývá, je připravit se na nejhorší. Hlavně se nenechat rozčílit každou špatností, kterou o tobě řeknou.

Poraď něco holkám, které chtějí dosáhnout svého snu.
Bude to znít tvrdě, ale... Není nic platné jen sedět v pokojíčku a snít. Zhmotni své představy a zkus je realizovat. Je to jediný způsob, jak dát o sobě vědět. Nesnaž se být za každou cenu jiná, prostě buď, jaká jsi. Vytěž ze své jedinečnosti.

Rozhovor #06

18. ledna 2009 v 15:49 | Mi$HulQa
Již jednou to tak bylo. Avril Lavigne si dala 2roční pauzu, kde se změnila v blonďatou rockovou princeznu. Po vydání 3. alba The Best Damn Thing a celosvětového turné si dává pauzu, která může trvat až 3 roky! Co Avril k tomuto vedlo zatím podrobněji nevíme, ale poskytla nám menší rozhovor, kde něco málo prozrazuje.

Proč si budeš dávat pauzu, když se ti kariéra opět rozjíždí?
Musím si také odpočinout, protože turné bylo velice vyčerpávací. Také bych se spíše chtěla věnovat svým kamarádům, které jsem dlouho neviděla a také se více věnovat svému Deryckovi (Sum 41). Nesmím zapomenout na rodiče, kteří pro mě toho hodně moc udělali.

Jak dlouho by ta pauza mohla trvat?

Tak to přesně nevím. Možná 2 nebo 3 roky. To doopravdy netuším. Zajisté, že se nebudu nadobro flákat někde doma, jíst chipsy a opíjet se na večírkách. Pokusím se opět složit další songy, které se mohou objevit v 5. albu. Když teď vlastně přemýšlím, po tak dlouhé době by mohla přijít nová image!

Zanedlouho vyjde tvé 4.album, prozradíš nám jeho název?
Ne, tak tohle vám doopravdy neřeknu (smích). Bude to překvapení a doufám, že se to bude mým fanouškům líbit. Mé album The Best Damn Thing, také přišlo po dlouhé pauze a bylo velice oblíbené, proč by nemohlo být i toto? (smích) Doufám, že to nebude naprostý propadák.

Díky tvé minulé pauze si přišla o pár fanoušků, co když teď opět nějaké ztratíš?
Ano, tak to jsem přišla a velice mě to mrzelo (říká smutně). Také někoho odradila má nová image, někdo jí zase přivítal. Doufám, že nikoho z fanoušků neztratím, což je nereálné a jsem připravena na to, že nějaký můj fanoušek se na mě vyprdne, protože kdo by také čekal tak dlouho, že? Ale někteří mají pochopení a zůstali se mnou, za to jsem jim moc vděčná. Třeba svou další deskou mi jich hodně přibyde?

Rozhovor- červen 2004

10. ledna 2009 v 19:45 | Unwanted

Rozhovor #05

28. července 2008 v 17:03 | misha
Jedeš na světové turné.I teď budeš cestovat z kapelou?
Ne. Teď budu cestovat vlastním autobusem. Vybavili ho přesně podle mých představ. Už se nemůžu dočkat, až ho vyzkouším.

Na jaké překvapení se na koncertě můžou fanoušci těšit?
Představte si - budu tancovat. Minimálně ve čtyřech skladbách. Tréning jsem brala vážně a ze začátku sem musela tvrdě pracovat. Teď už si to ale užívám.

Myslíš že by si zvládla i choreografii z videoklipu Girlfriend?
Jasně! Tak moc jsem trénovala, že bych to dokázala kdykoliv předvést.

Existuje ještě něco, čím by si věděla své fanoušky překvapit?
Možná to, že umím být stydlivá a tichá.

Kdy jsi jako z divokých vajec?
Když jsem se svými nejbližšími. To se nemůžu zastavit - jsem nahlas, mám bláznivé nápady a jsem pro každou srandu.

Takže přece jen se z tebe nestala dokonalá dáma!
Vůbec ne! Ano za poslední rok - dva jsem se opravdu velmi změnila. Navenek jsem se stala ženštější, ale moje mentalita zůstala stejná. Například ráda nakupuji, ale absolvuju to už bleskově. Navštěvuji salony krásy, ale jen když mám na to chuť. Divám se na spousty filmů pro holky, no ale přitom miluju i Borata. Vůbec si nerozumím s počítačem a žvýkačku žvýkám jako chlapi!

Co na to říká manžel?
Právě proto mě miluje. Samozřejmě. Vůbec netouží po tom, aby jsem se měnila. Doufám, že i fanoušci přemýšlejí podobně.

Rozhovor #04

16. května 2008 v 15:50 | misha
Pořád vystupuješ tak neústupně. Je to způsob tvé sebeobrany?
Jsem silná osobnost. Jinak to totiž nejde - stále se musim vypořádávat s hormadou špíny a pořád očišťovat moje jméno. Musím bojovat za sebe a za svou věc - jinak to za mě nikdo neudělá! Jsem hodně silná, ale není vůbec pravda, že jsem drsňačka. Jen si prostě nenechám všechno líbit.

Ničí tě, když slyšíš nebo čteš různé pomluvy a špíny o své osobě?
Občas jsem hodně smutná. Spousta věcí mě opravdu zraňuje. Hlavně když se na veřejnosti šíří věci, které prostě nejsou pravda. Jako například obvinění, že jsem ukradla songy. Pomlouvají mě a zpochybňují moje umění. To je prostě neskutečná drzost! Jsem jedna z nejúspěšnějších zpěvaček, prodala jsem 30 milionů desek. Proto jsem vždycky měla nepřátele. Čím lepší budu, tím horší to pro mě bude. Snažím se soustředit na pozitivní věci - ale není to lehký. Naopak - pořádně frustrující. Abych to řekla jasně: Vy, co se mi snažíte ubližovat, mě neznáte! A sakra, nebyli jste přitom když jsem ten song psala! Prostě nevíte nic, co se dělo, takže držte hubu!

Nebojíš se, že by ti to mohlo zničit kariéru?
Ne! Protože vím, že mojí fanoušci při mě stojí a vědí, že mám talent a že všechny svoje songy píšu sama.Neposlouchaj, co o mě ostatní říkaj! Věřím jim a vím, že mě budou pořád podporovat. A proto je miluju!

Jaký byl vlastně důvod té delší přestávky před tvým posledním albem?
Netrpěla jsem žádným vyhořením nebo depresemi, jak se spousta lidí domnívala. Prostě jsem se na rok a půl stáhla do ústraní, abych se vdala, napsala nové songy a porozhlédla se po filmovým světě, abych prostě normálně žila! Pracuju nepřetržitě od svých 16ti let a doteď jsem si žádnou delší přestávku nedopřála.

Co je pravdy na tvých hereckých plánech?
To by bylo legrační, co? Kino mě přitahuje. Nejraději bych si zahrála nějakou špatnou holku. Mým oblíbeným filmem je "Narušení" s Angelinou Jolie. Taková role by byla perfektní. Přitahuje mě temná stránka...

Jak to myslíš?
Sama sebe považuju za hodně temnýho člověka. Jsem hrozně moc emocionální. Proto věřím, že bych takovýhle role zvládla nejlíp. Možná si taky zahraju v nějaký komedii, ale to až později.

Co bys chtěla během příštích let dokázat?
Ještě chci udělat pár CD. Moc nepočítám s tím, že bych točila filmy - a taky bych hlavně chtěla uvést svou vlastní módní značku! Jsem hodně tvůrčí, mám milion nápadů, miluju módu. Prostě si chci užívat života a předsevzala jsem si, že nepřipustím, aby mě všechen ten nátlak a špína šoubyznysu odrovnaly. Co chci zvládnout se taky podaří - o tom jsem přesvědčená!

Rozhovor #03

15. května 2008 v 7:55 | misha
Co můžeme čekat od tvé třetí desky?
"Jsou na ní hlavně písničky o lásce. Vždycky jsem zpívala o tom, co zrovna cítím a prožívám, a teď jsem šíleně zamilovaná, takže nemůžu jinak. Najde se tam i nabroušený text namířený proti klukům v písničce Girlfriend, ale oproti předchozím albům je o hodně mírnější. Spíš jen tak láskyplně popichuju. Taky jsme tam zařadili písničku Keep Holding On, kterou jsem natočila k filmu Eragon. Tuhle desku produkoval můj manžel, kterému jsem CD s láskou věnovala."

Nelituješ, že ses vdala tak brzy?
"S Deryckem spolu chodíme od února 2004, předtím jsme se pár let kamarádili. Po více než roce jsme se zasnoubili a za další rok se vzali. Takže to zase tak nahonem nebylo."

Jaká byla svatba? Romantická, nebo rockerská?
"Hlavně byla rychlá. Tatínek mě dovedl k oltáři, a než jsem se stačila rozkoukat, bylo po všem. Měli jsme klasickou katolickou svatbu, ale jako svatební song jsme si vybrali Iris od Goo Goo Dolls z filmu Město andělů. Po pravdě, romantičtější záležitostí bylo samotné zasnoubení. Deryck mě vzal do Benátek, jezdili jsme na gondole a pak si dali piknik v trávě."

Plánujete děti?
"Teď ne, ale někdy určitě. To asi samo vyplyne..."

Rozhovor #02

14. května 2008 v 16:11 | misha
Chceš, aby tvůj manžel žárlil, nebo si tě už vůbec nevšímá? Proč ses najednou nechala vyfotit polonahá?
Ne, v našem manželství je vše úplně v pořádku. Odjakživa jsem ale byla dost ostrá a slovo ne nepovažuji za odpověď. Takže když jsem dostala tuhle nabídku, samozřejmě že jsem na ni kývla.

Co na to ten tvůj chlap?
Nic, co by? On se taky občas producíruje do půli těla nahej. A taky mi to nevadí.

To je snad něco jiného...
To teda ani náhodou. Mě jeho tělo vzrušuje stejně jako moje jeho. A abych řekla pravdu, někdy jsem k vůli tomu fakt vzteklá. Obzvlášť když vidím, jak po něm čumí jiné holky. Kdyby po něm někdy nějaká vyjela, bez váhání bych jí rozmlátila držku. Chtít ukrást někomu partnera považuji za jeden z nejhorších hříchů a zločinů. Partnerství a manželství jsou přece posvátné svazky.

Jsi pěkně ostrá, nepřeháníš trochu?
Vůbec ne. Jenom se chovám jako správná žena. Od mého prvního úspěchu jsem prostě vyrostla, jestli sis náhodou nevšiml, a vážný vztah taky člověka změní. Život je prostě změna, nechápu, jak může někoho tolik udivovat, že se měním i já. Neznamená to, že bych nějak měkla, ale začínám v sobě víc vnímat ženu než poblázněnou mladou holku. Když vidím na ulici popelnici, tak už do ní nekopnu. Začínám být femina...

Femina? Co to je?
Něco jako bohyně - ne, to je vtip. Zkrátka se snažím zvýrazňovat svoji ženskost. Projevuje se to i v oblečení a najala jsem si taky vizážistu a stylistu. To je dobře, pomáhají mi vybírat oblečení na různé akce a navrhují líčení. Je to fajn, i když klienti jednoho stylisty vypadají občas stejně. A také míň piju. Omezila jsem hlavně pivo.

Takže dáma? Plivání na fotografa na ulici není zrovna dámské chování...
To bylo na moje narozeniny. Chtěli jsme s manželem mít hezkou oslavu a nějaký paparazzi nás otravoval před klubem. Koho by to nenaštvalo? Paparazziové jsou svinsky dotěrní a nechci, aby omezovali moji svobodu.

Rozhovor #01

14. května 2008 v 15:55 | misha
Všechno nejlepší k narozeniám. Už nejsi teenager - cítíš se teď jinak?
Ne připadám si jako vždycky. Právě jsem vstala, snídala jsem míchaná vajíčka - a poskytuji interview.

Skvělá odpověď... Vypadáš ale jinak!
Mám pocit, že jsem v posledních dvou letech zestárla, jako bych se ocitla v urychlovči času. Dospívání bylo peklo: Moji kámoši se na mě najednou žačali dívat jako na holku a zamilovávali se do mě - a vykašlali se na mě, když z toho nic nebylo. To mě ničilo. Ale zvládla jsem to. Dnes mě baví takové ty holčičí záležitosti jako nakupování a make-up.

Ničíš pořád ještě hotelové pokoje?
(smích) Dřív jsem často házela z nudy nábytek z okna. To už ale nedělělám, protože musím sama platit účty... Avril pomalu roztává...

Přispěl k tvé proměně tvůj přítel Deryck?
(Avril sebou trhne) O svém soukromí se bavit nechci! (Jen tak mimochodem, Avril se vážně odbarvila na blond kvůli Deryckovi)

Protože si momentálně šťastná, nebo nešťastná...?
(váhavě) Jsme hrozně šťastná! Ale každý vztah může už zítra skončit. A to hodně bolí - a ještě horší to je, když to potom ví celý svět!

Tvůj kamarád Evan nedávno oskupinu opustil. Žárlil na Derycka?
Trefa do černýho! Dělá sólovou karieru, a to je v pořádku. Dva roky byl neustále po mým boku. Potřebovali jsme si dát odstup.

S kým si teď promluvíš, když cítíš mizerně?
Se svou nejlepší kamarádkou Monique Morrison. Bydlí v L.A. Seznámila jsem se s ní při natáčení svýho posledního cédečka.

Jak ti pomáhá?
Děláme si pyžamové mejdany, opíjíme se a běháme nahý po klubech. Byla při tom, když jsem si dala udělat tetování, hvězdičku na levým zápěstí. Chtěla jsem jen něco malýho. Vždyť bych se jednou chtěla vdávat v krásných bílích šatech - a k tomu se tetování nehodí!

Tak jsme tě nachytali. Jsi skutečně zasnoubená?
Povím jen tolik - ve 25 bych chtěla být vdaná a ve 30 mít dítě!

A teď neuhýbej. Plánuješ něco společně s Deryckem?
(váhavě, potom se usměje) Nikdy jsem přece neřekla, že chci mít dítě s Deryckem. Ale nedávno jsem si s ním zahrála v kanadským filmu "Going The Distance". Chtěla bych se stát skutečnou herečkou.
 
 

Reklama
Copyright © 2008 - 2013 avrillavigne.blog.cz