The Avril Lavigne Foundation

Nové Rockstar kluby

1. února 2013 v 15:45 | Unwanted
Avrilina Nadace oznámila, že spustila Rockstar kluby v dalších deseti amerických a kanadských městech. Avril napsala:

Ahoj všichni,

Šťasný Nový rok! Minulý rok jsem se tolik bavila když jsem pracovala s vámi všemi na rozvíjení mé nadace. Mnoho dětí se díky nám cítilo jako opravdové rockové hvězdy. Opravdu jsme tým a já se těším na další rok!

Dnes můžeme hrdě oznámit, že rozšiřujeme Rockstar kluby do dalších deseti amerických a kanadských měst. Díky vaší podpoře jsme vybrali deset originálních a zábavných rekreačních programů, které reprezentují naší misi: nabídnout Respekt, Příležitosti, Volby, Znalosti a Sílu dětem a mladým lidem se zdravotním znevýhodněním.

Pár informací o jednotlivých klubech najdete tady, více potom tento rok na stránkách Nadace Avril, na Facebooku a Twitteru. Tady se toho dozvíte ještě víc. Opravdu se těším až uvidím děti užívat si tyto programy a doufám, že vám se budou také líbit!

Xo,
Avril

Avril děkuje za pomoc

4. ledna 2013 v 13:34 | Unwanted
Objevilo se nové video od Avriliny nadace. Avril v něm děkuje za stáhnutí "asistenta při nakupování" a za to, že pomáháme její nadaci. Bohužel ve videu není vidět, slyšíme jen její hlas, ale aspoň něco :-)

Vyhrajme Avrilině nadaci 25000 dolarů!

1. ledna 2013 v 17:42 | Unwanted
Server http://celebcharitychallenge.org/ dává každý měsíc určitý obnos nadaci některé celebrity. A určitě už vám došlo, že tam mají v nabídce i naší Avril :-) Nebylo by super vyhrát pro její nadaci 25000 dolarů? ;-) Představte si, jakou by měla radost :-) A co je ještě lepší, pokud by Avril vyhrála, jeden fanoušek, který pro ní hlasoval a jeden náhodný člověk by měli možnost se s Avril setkat! Sice se na té stránce musíte zaregistrovat, ale já si myslím, že to za to určitě stojí! ;-) Pojďme udělat Avril obrovskou radost! ;-)

Podepsané plakáty od Nadace

30. prosince 2012 v 12:30 | Unwanted
Pamatujete si Rockstar room? Kde jste mohli darovat určitý obnos a za to dostat nějaký dárek? Tady jsou dva podepsané plakáty, majitelky darovaly 50 euro (cca. 1000 korun) :-)

Nové video Nadace Avril

24. listopadu 2012 v 21:31 | Unwanted

Další aukce!

14. září 2012 v 12:01 | Unwanted
Z Avrilina blogu na stránkách Nadace Avril Lavigne:

Ahoj lidi, wow! Zatím to byl pro Nadaci Avril Lavigne vzrušující měsíc a já jsem vděčná každému kdo se zatím zúčastnil aukce a navštívil Rockstar Room. Dva výherci aukce navštívili v pondělí mojí Abbey Dawn show v New Yorku- je super vidět moje fanoušky jak podporují Nadaci Avril Lavigne a Abbey Dawn zároveň.

Byla jsem inspirovaná všemi kdo přihodili do aukce a tak jsem vytvořila novou aukci abych ukázala fanouškům moji podporu. Dostáváme do Nadace spoustu e-mailů, komentářů a tweetů žádající o více předmětů, takže jsme vymysleli některé úžasné zážitky a předměty ode mě a mých přátel :-) Chtěla bych říct velké DĚKUJI Evanovi Taubenfeldovi, Gabrielovi Pandurovi a skupině Nickelback, že darovali naprosto úžasné věci.

Aukce začíná 12. září ve čtyři odpoledne na www.ebay.com/avrillavigne, takže zůstaňte naladěni!

Xo,
Avril

Avrilino narozeninové video

5. září 2012 v 15:23 | Unwanted
Avril vymyslela nový způsob jak pomoci postiženým dětem a to je projekt Rockstar Room kde můžete darovat peníze a za to vyhrát naprosto úžasné ceny jako například telefonát od Avril! :) Do tohoto projektu se zapojilo spoustu celebrit (Katy Perry, Deryck Whibley, Train..) a tak můžete vyhrát některé ceny i od nich :-) Je tam dokonce i aukce o cameo v Avrilině novém videoklipu!! Je to super nápad a doufám, že se Avril její narozeninové přání splní :-)

Avril a Evan na návštěvě v nemocnici

5. září 2012 v 15:17 | Unwanted

Glendale, Kalifornie- 17.3.2012

7. července 2012 v 17:43 | Unwanted
Objevila se starší fotka z března z Glendale v Kalifornii, kde Avril navštívila děti z Rockstar klubu. Strašně moc jí to sluší.

Podpořte Nadaci Avril Lavigne!

25. prosince 2011 v 15:24 | Unwanted
"Ahoj všichni. Jen jsem vám chtěla strašně moc poděkovat, že jste tento rok podporovali Nadaci Avril Lavigne. Díky vaší podpoře má nadace 129,000 fanoušků na facebooku a více než 61,000 "fanoušků" na twitteru. To nám opravdu pomáhá šířit informace o potřebách dětí, které podporujeme. Těším se, že pro tyhle děti budu moci udělat daleko více v roce 2012. Byla bych moc šťastná, kdybyste o těchhle svátkách přispěli nějakým darem, každé pomoci si ceníme a pomůže nám to vytvořit spoustu super programů pro tyto děti se závažnými onemocněními. Jako speciální poděkování dostane prvních 50 lidí, kteří splní mé vánoční přání do 31. prosince, fotku s podpisem. Navštivte www.avrillavignefoundation.org/support. Ještě jednou díky všem a veselé svátky!"

Návštěva v Easter Seals (hokejový program)

16. prosince 2011 v 15:18 | Unwanted

Hokej s dětmi z Easter Seals 20/10/2011

4. listopadu 2011 v 14:54 | Unwanted
picture-2-avril-everett-1-mask-down_sm.jpgpicture-3-avril-everett-2-mask-up_sm.jpgpicture-4-avril-bob-barry-and-tom_sm.jpgavril-w-boys_sm.jpg

Více fotek

Návštěva v Easter Seals 24/06/2010

21. října 2011 v 16:23 | Unwanted
large_7f580i70495l.jpg

Trička Avriliny Nadace na tour

13. října 2011 v 15:31 | Unwanted
Ahoj všichni,

Skvělé zprávy! Speciální tričko, které jsem navrhla s Live Nation abychom podporovali Nadaci Avril Lavigne jsou dostupné na Black Star Tour v Kanadě!

Na každé zastávce v Kanadě jsem měla možnost pozvat děti z místního Easter Seals aby se také zúčastnily show. To, že je vidím na každé show, každou noc, mi připomíná, co mě inspirovalo k vytvoření Nadace Avril Lavigne.

Tento rok jsme s partnery Nadace pracovali tvrdě abychom vytvořili programy a sesbírali podporu pro děti se závažnými onemocněními. Minulý týden jsem psala o začátku Avril Lavigne Rockstar Club v Topece, v Kansasu - to byl jen začátek některých skvělých věcí, které jsme v Nadaci naplánovali.

Doufám, že ti, co navštíví mé show v Kanadě se zastaví u stánku a ukáží podporu.

Díky!

Xo,
Avril

Rockstar Club, Easter Seals - První den

6. října 2011 v 10:26 | Unwanted
Ahoj všichni,

Jen jsem vás chtěla trochu poinformovat o Nadaci Easter Seals Capper v Topece, v Kansasu! Jako první tam spustili jeden ze čtyř Rockstar Club Nadace Avril Lavigne. První sezóna ARTSTAR tábora se konala v sobotu, 1. října.

Právě mi poslali nějaké fotky z jejich prvního dne- vypadá to, že se opravdu bavili! Děti v ARTSTAR táboře budou pracovat s místními umělci a terapeuty aby si vybudovali sebevědomí a vyjádřily sami sebe pomocí uměleckých prací. Na konci tábora budou jejich práce vystavené- a já se nemohu dočkat až uvidím všechno to úžasné umění, které vytvoří.

Jsem nadšená, že všechen čas a plánování, které jsem vložila do své nadace v posledním roce pomáhá přinášet zábavu dětem se zdravotním postižením pomocí Rockstar Club Nadace Avril Lavigne v Easter Seals. Abyste se dozvěděli o Rockstar Clubu víc, přečtěte si můj původní příspěvek tady. Dám vám vědět až se spustí ostatní 3 programy a těším se až vám ukážu fotky a příběhy dětí z přicházejících měsíců.

Doufám, že vás tyhle fotky inspirují tak moc jako mě inspirují pokračovat v hledání způsobů jak podporovat děti a mladistvé se závažnými nemocemi a postiženími!

S láskou,
Avril

Tričko City of Hope

21. září 2011 v 15:27 | Unwanted
Avril napsala na své stránky novou zprávu:

"Jsem šťastná, že mohu podporovat program Live Nation "Hope, Love and Rock & Roll". Nadace Avril Lavigne podporuje děti se zavážnými onemocněními a chorobami, tak jsem se chtěla zapojit tím, že povzbudím fanoušky aby také podporovali výzkum, léčbu a vzdělání. Tohle všechno dělá City of Hope aby pomohlo pacientům a rodinám bojovat proti rakovině a jiným život ohrožujícími chorobami. Kupte si moje tričko City of Hope exkluzivně v online obchodu City of Hope."

Tričko stojí něco kolem 20 euro.

 
 

Reklama
Copyright © 2008 - 2013 avrillavigne.blog.cz