Zajímavé věci

AboutMyStyle.com

6. července 2013 v 11:11 | Michelle

Na stránkách TheBlondeSalad jsem objevila skvělé nové stránky AboutMyStyle.com! Každý den je vyhlášeno nějaké téma a na toto téma uživatelé nahrávají fotky. Včerejší téma bylo sluneční brýle a dnešní téma je zdravé jídlo a pití. A co víc, občas pořádají různé soutěže ^_^ Myslím, že jsem se do těch stránek zamilovala ^^

Určitě se tam podívejte, a když budete chtít- zaregistrujte se a přidejte si mě ;)

NIVEA- nový tělový krém

2. července 2013 v 19:41 | Michelle
Mám moc ráda Niveu (snad ani neznám nikoho kdo by ji rád neměl) a dneska jsem měla radost když mi poslali nový katalog a pár vzorků na vyzkoušení.

Jejich nový tělový krém už mi poslali před nějakou dobou, takže už ho mám vyzkoušený. Je prostě skvělý. Nádherně voní, dlouho na kůži vydrží a hlavně je praktický.

Vlasová kosmetika KLORANE

2. července 2013 v 15:59 | Michelle
Moc jsem se těšila až vyzkouším šampony KLORANE, protože mám ráda přírodní produkty. Hodně jsem od toho očekávala, ale bohužel se mé představy nenaplnily..

Jako první bych vám řekla o šamponech pro lámavé a poškozené vlasy. Vyzkoušela jsem dva- datlovník pouštní a oves.

Veselské slavnosti- ohňostroj

16. června 2013 v 17:20 | Michelle
Jak už jsem psala, včera jsme byli na Veselských slavnostech.
A já byla unešená z ohňostroje na konci.
Taky se podívejte a napište jak se líbí vám ;)

Avril style- polyvore

14. června 2013 v 20:28 | Michelle
Tak jsem si zase trochu hrála :)
Myslím, že nejvíce se mi povedl ten poslední styl- z Hall of fame :)
Jaký se nejvíc líbí vám? :)

Matcha tea

12. června 2013 v 18:19 | Michelle
Psala jsem, že mi přišly vzorky zeleného čaje Matcha tea. Tak jsem se těšila a taky jsem tak byla zklamaná. Už když jsem tam nasypala ten zelený prášek mi to bylo nějaký divný. A po zalití horkou vodou jsem nevěřila vlastním očím- ten čaj byl opravdu zelenej a byl tak nějak divně cítit. Kamarádka říkala, že je to úplně v pohodě, že se toho nemusim bát, že osobně ho má moc ráda. Tak jsem to teda vyzkoušela, ale stejně mi to prostě nechutnalo. Ten poslední sáček jsem teda dala jí, protože já už to nechci ani vidět ani cítit :D

Můj názor je tedy velmi negativní, ale tím nechci určitě nikoho odrazovat, třeba se bude někomu jinému zamlouvat ;)

Polyvore- soutěže

12. června 2013 v 18:03 | Michelle
Vždycky mám radost když mi přijde e-mail od Polyvore s nějakýma zajímavýma soutěžema :) Nedávno mi přišla nabídka na soutěž Summer festival a Makeup covergirl :)
Podívejte se co jsem vytvořila :) Jste taky někdo na Polyvore? :)

Toronto style

6. června 2013 v 20:51 | Michelle
Jak se vám líbí tenhle styl? :)

Nobu restaurace- styl

6. června 2013 v 20:15 | Michelle
Trochu se nudím, tak jsem vytvářela na Polyvoru :)

Moje kolekce Abbey Dawn

10. května 2013 v 18:32 | Michelle
Vytvořte svojí kolekci a pochlubte se vašimi kousky Abbey Dawn ;)

Abbey Dawn mikiny

9. května 2013 v 22:13 | Michelle
Tak před chvílí jsem tohle vytvořila na Polyvoru :) Co na to říkáte? ;)
Další fotky s Avril stylem najdete tady :)

Polyvore.com

9. května 2013 v 14:59 | Michelle

Na téhle stránce jsem se zaregistrovala už hodně dávno. Tenkrát to bylo kvůli nějaký soutěži na stránkách Avril Lavigne Black Star CZ. Ale nijak mě to nezaujalo a pak už jsem tam nikdy nechodila. Ale teď nedávno mi od nich přišel e-mail, tak jsem tam koukla a nějak mě to chytlo :)

Můžete si tam vytvářet vlastní outfity, lajkovat oblečení, které se vám líbí, účastnit se soutěží apod. Mimochodem, ten banner nahoře jsou moje výtvory :) Najdete mě tady a když se tam zaregistrujete, můžete si mě přidat :)

Komiks

19. dubna 2013 v 16:05 | Unwanted
Tenhle komiks byl na zadní stránce toho časopisu IN, jak jsem psala, že jsem si ho objednala. Docela mě to pobavilo, taky jsem si občas přála aby naši koupili myčku a nemusela jsem mýt nádobí :D

Postcrossing.com

17. dubna 2013 v 16:36 | Unwanted
Tuhle skvělou stránku jsem objevila když jsem projížděla fórum na votocvohoz a úplně mě to nadchlo! Jde vlastně o to, že si necháte vygenerovat náhodnou adresu z celého světa a na tu adresu zašlete pohled. Můžete tam napsat v podstatě cokoliv, ale většinou si jednotliví uživatelé píší na profil co by si chtěli na pohledu přečíst. A na oplátku zas někdo náhodný z celého světa pošle pohled vám :) Já už jsem poslala pohledy do Ruska, Německa a Číny. A dneska jsem měla moc velkou radost když mi přišli pohledy z Holandska a Velké Británie! ;)

Pokud chcete, můžete se také zaregistrovat na Postcrossing.com :) Pohled stojí přibližně 5 korun a známka 20 v rámci EU a 21 mimo EU :)

Puntíkovaná mikina :-)

14. března 2013 v 17:14 | Unwanted
Nedávno jsem 'lajkla' stránku na facebooku Návody "udělej si sám" a jsou tam pěkné, zajímavé věci, co myslíte? :-)

P.S. Nevíte prosím někdo jak zmenšit obrázky přímo tady na blogu? :-) Takhle to musím dát do celého článku, protože je to fakt docela velký..
 
 

Reklama
Copyright © 2008 - 2013 avrillavigne.blog.cz