Zážitky

Party hard na pískovně pokračuje!

25. července 2013 v 11:54 | Michelle
Tak jsme v pondělí byli znova na pískovně. Bylo to snad ještě lepší než poprvý, takže už se těším na třetí část, která by měla pravděpodobně být dneska, ale ještě se to neví jistě :)

Snad nám nebude pršet, hlásí nějaký bouřky, ale myslím, že ty budou spíš až večer, takže by to vyjít mohlo. Uvidíme jak se to rozhodne ;)


Party hard na pískovně

22. července 2013 v 12:31 | Michelle
V pátek jsme se byli s kámošema koupat na pískovně. Mám ráda takovýhle akce s partou kamarádů, smát se jako šílenci, popíjet frisco a fotit každou blbost :)

Když to půjde dobře, mohli bysme jet i dneska, takže se docela těším :)


S kámoškou

11. července 2013 v 16:14 | Michelle
V úterý jsem byla po dlouhý době s mojí nejlepší kámoškou, Péťou. Po práci na mě počkala a šly jsme do našeho nejoblíbenějšího Mercury baru :) Ale ještě než jsme zapadly na naše oblíbené místo, objevila jsem úžasné tričko s Avril :D Koupit si ho nechci, ani nevím, kolik stálo, ale zaujalo mě to, a musela jsem si ho vyfotit :D

Pokračujeme

8. července 2013 v 13:14 | Michelle
Dneska ještě do práce nejdu, až zítra a docela se těším. Po práci jdu totiž s kámoškou na kafe, tak musíme všechno probrat, už jsme se dlouho neviděly :)

Lehárko

6. července 2013 v 10:54 | Michelle
Ve čtvrtek byl J. na nějaké oslavě s podnikem, tak jsem šla taky ven, jako obvykle ke kámošům :) Bylo to fajn- dala jsem si dvě frisca a kluci udělali na ohni rybu, tak jsem si taky dala, nebyla špatná :) Sice se nic moc nedělo, ale pokecali jsme a tak :)

Včera jsem si stáhla nový písničky od Dii Frampton, (mimochodem doporučuju) a šla jsem se trochu projít :) A dneska to vidím zase na takové polehávání a možná na návštěvu kámošů :)

Co plánujete na víkend? :)

Pošmourno

30. června 2013 v 18:40 | Michelle
Venku je sice docela pěkně (i když zase takový teplo tam není a občas fouká vítr), ale mně je už od čtvrtka nějak divně. Není mi dobře, nic se neděje a zítra musím do práce. Kamarádka s přítelem jeli do Egypta na dovolenou, další kámoška jede na celý prázdniny do Ameriky. Je mi z toho smutno, ale přeju jim to...

Je sice fajn občas jít s kámošema ven, poslouchat Avril, koukat na seriály a tak, ale není to prostě takový, jako když jste někde v cizině, užíváte si volna a ležíte si na pláži u moře...

Jsem ale šťastná za Avril a snad bude zase líp...

T.G.I.F.

28. června 2013 v 18:52 | Michelle
Včera mi bylo hrozně špatně, tak jsem se tady ani neukázala. Dneska už je to lepší, i když mi pořád není nejlíp. Tak si popíjím čajík a koukám na seriály- ráno jsem zkoukla poslední dva díly Once upon a time a odpoledne jsem začala koukat na The Carrie diaries- docela mne to chytlo.

jsem prostě posedlá svíčkama- i když je venku vidět, musím si zatáhnout a zapálit svíčku, protože se mi to prostě strašně líbí! ^^

Exhibice

25. června 2013 v 20:53 | Michelle
Sebe fotím většinou když se mi zdá, že zrovna vypadám dobře a obzvlášť moje vlasy :D A nedávno jsem takovou chvilku měla, tak se můžete podívat na nějaké moje self fotky, jestli vás to zajímá :)

Super léto

23. června 2013 v 14:10 | Michelle
Včera to bylo opravdové super léto. J s bráchou jeli na hasičskou soutěž do Chotýčan, ale já jsem nejela, protože bych se tam akorát nudila, když moje kámoška se kterou bych tam aspoň pokecala nejela. Takže jsem zůstala chvíli doma a pak jsem vyrazila za kámošema. Nejdřív jsme se jen tak poflakovali u nich na dvoře.


A pak někoho napadl ten nejskvělejší nápad dne- jet se vykoupat na pískovnu! Naskládali jsme se do auta a jeli ještě nakoupit. Až u obchodu jsme si všimli, že máme od ptáků pos*anou celou kapotu, ale co! :D A pak konečně hurá k rybníku! Bylo tam úžasně, voda ani nebyla moc špinavá, krásně osvěžující a sluníčko svítilo. Jediný co mi vadilo, byla asi miliarda komárů- mám oteklý celý ruce -_- Ale jinak super, pořádně jsme se vyblbli a jeli zas domu. Doufám, že to v dohledné době zase zopakujeme ^^

^^ dotyčný mi dovolil dát fotku na internet pouze pod podmínkou, že tam nebude poznat :D

První letní den

21. června 2013 v 14:23 | Michelle
Tak ve středu jsem konečně dodělala všechny zkoušky. Somatologii a psychologii už mám taky hotovou, bohužel jednu jsem neudělala- výživa a zdraví. Stejně je mi to nějaký divný, měla jsem z toho dobrej pocit, dojdu se na ten opravenej test podívat a pak budu doufat, že v srpnu už to konečně udělám. Jinak už mám konečně prázdniny!! ^^

50-50

18. června 2013 v 14:21 | Michelle
Už se těším až budu mít všechny zkoušky úspěšně za sebou a nebudu muset na nic myslet a ničím se stresovat. Jen si užívat sluníčko, koupat se v bazénu a občas něco podnikat s kámošema. A dobře, chodit na brigádu abysme mohli jet v září na dovolenou ^^ Ale dneska mi jde hlavou jediný a to, že zejtra mám 3 zkoušky a nejradši bych se na všechno vykašlala -_-

Zatím se tady jen tak poflakuju a chystám se kouknout na první díl šesté řady True Blood. Konečně po roce zase běží moji oblíbení upíři Bill, Eric a jejich milovaná Sookie. Taky mi začaly Prolhané lhářky aka Pretty Little Liars, ale s tím musím počkat na J, protože se chce začít taky koukat :D (není divný, že teprve při čtvrté řadě, on viděl 4x0, a to byla rekapitulace všech 3 řad, tak ho to asi zajímá :D)

Sluníčko

17. června 2013 v 15:29 | Michelle
Dneska je nádhernej den ^^ Venku krásně svítí sluníčko a já se nemůžu dočkat, až přijede J. z práce a půjdeme se koupat do bazénu :)

o víkendu tu byli naši, tak jsme trochu pokecaly se ségrou ^^

Veselské slavnosti- 15.6.2013

16. června 2013 v 14:38 | Michelle
Včera byl vcelku super den. Bylo krásně, tak jsme chtěli jít na loď na rybník, ale to bohužel nevyšlo, protože loď byla rozbitá. Tak jsme se aspoň váleli na sluníčku a koupali v bazénu :)

Večer jsme jeli na Veselské slavnosti, kde byla pouť- na žádný atrakci jsme nebyli, ale i tak to bylo fajn- dali jsme si ledovou tříšť a zmrzlinu ^^ Taky tam zpívala Leona Machálková (byla fakt dobrá a zpívala naživo), tak jsem si došla pro podpis a vyfotila se s ní ^^ A ten ohňostroj na konci byl nejlepší ^^

Frisco a emaily

13. června 2013 v 21:06 | Michelle
Dneska jsme byli v parku s dětma, tak jsem si přečetla emaily a dala si jablkové frisco ^^
Ráda si někam jen tak sednu a čtu si emaily ^^
Co jste dneska dělali vy? :)

Včerejší večer

13. června 2013 v 13:06 | Michelle
Včera večer jsme se šli ještě projít se psem a Adámkem :) Je nově ostřihanej, nejdřív jsem ho vůbec nepoznala, říkala jsem si co je to za dítě :D Ale moc mu to sluší, co myslíte? :)

Dnešní opalovačka

12. června 2013 v 18:38 | Michelle
Dneska byl docela fajn den- vstávali jsme v brzo ráno a jeli jsme nakoupit- měla jsem radost když jsem v Ternu objevila hroznové frisco a ananasový čajík ^^

Potom jsem odnesla životopis do jedné firmy, kde bych chtěla chodit na brigádu, tak uvidíme :) Jinak půjdu nejspíš zase do Makra -_-

A pak už jsme se jenom váleli doma- byl pořádnej pařák tak jsme se namazali a vyvalili se na sluníčko. Já konečně vyzkoušela ty žabky od ségry a dala si to frisco ^^

Prostě fajn den :) A těším se až si večer dám čajík, zapálíme svíčku a koukneme na nějaký filmík :) Co jste dneska dělali a ještě plánujete vy? :)

Dárek od sestry a zkoušky

12. června 2013 v 18:23 | Michelle
Minulý víkend tady byli naši a moje supr ségra mi přivezla úžasný žabky z Londýna :) Říkala, že si koupila úplně ty samý, tak jsem si dělala srandu, že si je musíme podepsat :D Jsou super, já jsem z nich úplně nadšená :) Ladí mi k plavkám i k pilotkám :)

Ticho po pěšině

9. června 2013 v 11:40 | Michelle
Včera tu byla v hospodě nějaká zábava, ale jak měl J. den předem ten pomaturitní večírek, tak se mu tam moc nechtělo. Tak jsme byli doma, dali jsme si brusinkovej čajík, čokoládový kuličky s mlíkem a koukali na film Život je stres. Moc se mi teda nelíbil, byl takovej smutnej -_-

Dneska není vůbec co přidávat, tak se půjdu aspoň učit tu gerontologii ze které dělám zítra zkoušku. Ale určitě taky plánuju jít ven, je tam vážně nádherně a je to možná jeden z posledních dnů kdy je takhle hezky, pak má zase pršet -_-

Přerušení proudu

8. června 2013 v 20:48 | Michelle
K tomu proč jsem tu včera vůbec nebyla- nešel nám proud a pak jel J. na pomaturitní večírek, tak jsem taky vyrazila ven :)

Ráno se fakt nedalo nic dělat. Nešla televize, počítač, prostě nic. Tak jsme se jeli projet na kole do lesa. Sice tam bylo asi milion komárů, a strašně bahna a vody, takže jsme polovinu stejně jenom kolo vedli a já pak měla úplně špinavý boty, ale jinak to bylo fajn :) A pak jsme ještě stihli kouknout na notebooku na kousek filmu Když si Chuck bral Larryho než se vybila baterka a dokoukali jsme to na tabletu :)

Pohodový čtvrtek

6. června 2013 v 15:32 | Michelle
Tady u nás už je dokonce i trochu hezky, ale když si poslechnete televizi, je to hrůza. Sice už všechny řeky kulminovaly, ale situace je někde pořád ještě kritická. Včera jsme byli nakoupit ve Veselí nad Lužnicí a viděli jsme jeden dům, který byl skoro do poloviny pod vodou a ani byste se k tomu domu nedostali- na druhém konci vody byla loďka.

Jinak se mám fajn- včera jsme nakoupili další zelené čaje a dneska mi J. přivezl další- už tedy máme doma zelený čaj s příchutěmi- broskev, citron, malina a brusinka. Broskev už piju nějakou dobu- ta je nejlepší. Včera jsem ochutnala citron a ten je taky výbornej. Teď tu mám malinu, ale ta mě nijak extra neoslovila a ještě vyzkouším tu brusinku.

Záplavy 2013

2. června 2013 v 19:11 | Michelle
Je to všude. V televizi, na internetu a hlavně po celé České republice. Záplavy. Dneska v jednu ráno jsme se vzbudili a nestačili jsme vylejvat vodu. V pokoji stálo asi 5 cm vody a dvůr byl celej zaplavenej, vylil se totiž rybníček za barákem. Nejhorší je, že to ještě není všechno, pořád prší, ještě dlouho pršet bude a hladiny řek mají kulminovat až někdy zítra. Tak se držte a doufejme, že už to bude brzy za námi!
Tady se můžete podívat jak to vypadalo u nás v pokoji a na dvoře.

Rybníček za barákem:

Propršený pátek

31. května 2013 v 19:36 | Michelle
Tak mám na pár dní trochu oddych, další zkoušku mám až ve středu (pokud se na to budu teda cítit, mohla bych si jí dát až na 11.6), tak nejspíš konečně dopíšu ten překlad článku z Nylonu. Ono se pomalu ani nic jinýho než sedět u počítače dělat nedá, venku pořád prší a je hnusně. Takže zbejvá jen uvařit si čaj, dát si bebe sušenky, zachumlat se do peřiny a surfovat na internetu :)

A taky se vám trochu pochlubím- z tý filosofie jsem dostala 1, což považuji za svůj největší úspěch poslední doby :D

Jaké je počasí u vás a jak to máte se školou? :)

Průběh zkoušek

29. května 2013 v 19:00 | Michelle
Tak už mám za sebou několik složených zkoušek a zápočtů a naštěstí většinou úspěšně :) Jak už jsem psala, teď v úterý jsem udělala dentální hygienu a dneska jsem psala filosofii a výživu a zdraví. Filosofii vidím dobře, výživu a zdraví teda trochu hůř. To dnešní plavání jsem ale bohužel neudělala. Prostě nestíhám plavat 10 bazénu za 5 minut a pořád mi nejde kraul. Nevadí, zopakuju si to příští rok :) Teď už mě čeká jen gerontologie, somatologie a psychologie. Tak mi držte palce :)

Čas na učení

26. května 2013 v 15:23 | Michelle
Tak jsem se konečně dokopala k nějakému tomu učení. Zítra mám ještě volno a v úterý píšu test z dentální hygieny, ve středu test z filosofie a výživy a zdraví a taky budu zkoušet napotřetí udělat zápočet z plavání. A ve čtvrtek musím odevzdat seminární práci- vybrala jsem si téma čaj :)

A pak mám celý týden volno! Bohužel to moc nebude o flákání, protože týden na to zase píšu- v pondělí dělám zkoušku z gerontologie a v úterý píšu test ze somatologie.

Tak mi držte palce! :)

Na plný pecky

25. května 2013 v 18:17 | Michelle
Myslím, že jsem se do těch jeho sluchátek zamilovala :) Zrovna tady poslouchám Taylor Swift a nemůžu se toho zvuku nabažit! Teď jsem překládala ten strašně dlouhej článek z Nylonu, jak si jedna slečna přála :) Přeložila jsem pěknej kus, tak si dám zas chvíli pauzu a kouknu co je kde novýho :) A taky mám spoustu nápadů na nový články! "Kreativita studentů ve zkouškovém období rapidně roste."

Zeptej se mě na Asku!


 
 

Reklama

Copyright © 2008 - 2013 avrillavigne.blog.cz